Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy Academy Martial Arts z medalami. Zobacz, jak im poszło!

16:00, 11.04.2019 | D.W.
Skomentuj
W XIV Otwartych Mistrzostwach Polski Karate w Warszawie wzięli udział również zawodnicy ćwiczący na co dzień w sekcji Academy Marial Arts z Raciążka. Fot. Nadesłane

Sportowcy trenujący na co dzień w klubie Academy Martial Arts wzięli udział w XIV Otwartych Mistrzostwach Polski Karate w Warszawie. Po zaciętych walkach udało im się zdobyć cenne medale.

W imprezie udział wzięło między innymi 2 zawodników trenujących we Włocławku. Pojedynki stoczyli: Adrian Robaczyński i debiutujący w sztukach walki Dawid Błaszczyk. Pierwszy z nich zdobył srebrny medal wśród dorosłych Full Contact w wadze lekkiej. Drugi z zawodników zaprezentował się równie dobrze i zajął wśród dorosłych zawodników w wadze średniej ostatecznie zajął IV miejsce.

- Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie klubu AMA, podnoszenie rękawic do każdej walki i za poświęcenie zdrowia; rodzicom którzy są najlepszymi kibicami i za ich opiekę na zawodach - jeszcze raz dziękujemy, Wkrótce widzimy się na treningu i wracamy do ciężkiej pracy aby osiągać dalej sukcesy - mówią przedstawiciele Academy Martial Arts.

W XIV Otwartych Mistrzostwach Polski Karate w Warszawie wzięli udział również zawodnicy ćwiczący na co dzień w sekcji Academy Marial Arts z Raciążka. Honoru klubu broniła Karolina Wielocha i debiutujący na imprezie Paweł Woźniak. Wielocha wróciła z zawodów z 3 medalami: złotymi zdobytymi wśród Kadetów Makiwara Kumite i Kadetów Kalaki oraz brązowym w rywalizacji Juniorzy Sumo grappling. Znakomicie zaprezentował się również Paweł Woźniak, który okazał się najlepszy wśród zawodników startujących w kategorii Juniorzy Light Contact. 

Włocławianie wystartowali również podczas Pucharu Polski MMA organizowanego przez Amatorską Ligę MMA Polski Związek Jiu-Jitsu w Sochaczewie. Klub  reprezentowało dwóch zawodników: Patryk Kozicki oraz Adrian Matuszewski, którzy trenują pod okiem Pawła Sidora. Adrian Matuszewski debiutował w sportach walki i ostatecznie został vicemistrzem Polski MMA. Patryk Kozicki swój udział w imprezie zakończył na 5. lokacie.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

GoliatGoliat

5 0

Piszecie że zawodnicy startowali w Pucharze Polski... Więc jakim cudem jeden z nich został wicemistrzem Polski? Wicemistrzem Polski zostaje się gdy uczestniczy w zawodach rangi Mistrzostwa Polski organizowanych przez wlasciwy Związek Sportowy, a Pucharów Polski organizowanych przez ALMMA jest od kilku do kilkunastu w roku :) Ponadto wpisaliscie niepełna nazwę tych Otwartych Mistrzostw "XIV Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Tsunami" tak brzmi pełna nazwa. Szkolne błędy i nie sprawdzacie co piszecie... Dla dzieciaków szacuneczek że nie siedzą na klatkach jak niektórzy, tylko maja pasję i robią coś dla siebie... 07:21, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone