W dniach od 8 czerwca do 1 lipca Plac Grodzki pod Wzorcownia zamienia się w boisko futbolowe.
Podczas trwania Euro 2012 na Placu Grodzkim królować będzie piłka nożna. Dla mieszkańców naszego miasta przygotowano masę atrakcji.
Treningi z włocławianami przeprowadzą zawodnicy i trenerzy IV- ligowej Włocłavii. Wstęp na zajęcia będzie wolny. Podczas treningów przewidziano tory dryblingowe, pokazy i naukę sztuczek piłkarskich.
Rozegrany zostanie także turniej Wzorcownia Euro Cup 2012. Drużyny szkole przypisane zostaną do państw biorących udział w Euro 2012. Rozgrywki rozpoczną się 22 czerwca.
Za poprawne wytypowanie wyników spotkań można będzie wygrać atrakcyjne nagrody. Przewidziano także transmisje meczów na dużym ekranie.
Rozegrane zostaną także turnieje w piłkarzyki.
To wszystko już od dziś na Placu Grodzkim przed Wzorcownią.
0 0
Brawo. W końcu nowy zarząd Włocłavii zaczyna coś robić w kierunku poprawy wizerunku w oczach mieszkańców.
0 0
no i o to chodzi super sprawa brawo dla pana Olszewskiego wierzyłem w niego i zarząd że cos sie zmieni i krok po kroku idziemy w dobrym kierunku trzymam kciuki
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz