Zamknij
REKLAMA

Wystąpi w turnieju. Ratajczak powołany do reprezentacji Polski!

14:04, 05.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Wojciech Polakowski, trener reprezentacji Polski powołał na zgrupowanie 10 zawodników. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com/Zgoda Chodecz

Polski Związek Piłki Nożnej wysłał powołania na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji U-21 w piłce plażowej. W gronie wyróżnionych zawodników znalazł się Igor Ratajczak, zawodnik Zgody Chodecz Beach Soccer Team.

Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej rozpocznie się 8 lipca w Garwolinie. Po kilku dniach intensywnych treningów powołani zawodnicy wezmą udział w towarzyskim turnieju U-21 Talent Beach Soccer Tournament Hungary. Polacy będą grać w węgierskim Budakalász.

Wojciech Polakowski, trener reprezentacji Polski powołał na zgrupowanie 10 zawodników. Wśród nich znalazł się między innymi Igor Ratajczak, zawodnik Zgody Chodecz Beach Soccer Team, który do zespołu został powołany już po raz drugi. W rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek młody zawodnik nie krył satysfakcji wynikającej z możliwości gry z orzełkiem na piersi.

- Jestem bardzo zadowolony że po raz kolejny zdobyłem uznanie wobec trenerów i dostałem ponownie szansę wzięcia udziału w zgrupowaniu oraz zadebiutować w MME U-21. Na najbliższym zgrupowaniu spodziewam się rozwinięcie swoich umiejętności oraz pokazania się z jak najlepszej strony - powiedział w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Igor Ratajczak.

PZPN powołał też zawodników z klubów: Boca Gdańsk, Hemako Sztutowo, KP Łódź, Silesia C10 Zgierz, Tonio Team Sosnowiec i TS Beach Soccer Słupsk. 

W ramach U-21 Talent Beach Soccer Tournament Hungary reprezentacja Polski zmierzy się kolejno z Hiszpanią, Węgrami i Czechami.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Kasia NKasia N

2 0

Błąd w nazwisku. Nie Ratajczak a Ratajczyk 22:40, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone