Zamknij
REKLAMA

Walczyli tam najlepsi. Znamy zwycięzców Regat Żeglarskich!

11:28, 31.08.2019 | D.W.
Skomentuj
W XVIII Integracyjnych Regatach Żeglarskich Antałek 2019 zwyciężyła załoga jachtu "Król Lew".

W minioną sobotę, w Marinie Zarzeczowo odbyły się XVIII Integracyjne Regaty Żeglarskie Antałek 2019. Na starcie zameldowało się 17 jachtów, a zwyciężyła załoga "Król Lew".

Impreza ma swoich stałych uczestników i za każdym razem przyciąga do Zarzeczewa bardzo dużą ilość osób, zainteresowanych obserwowaniem rywalizacji. Do zawodów stanęło tym razem 17 jachtów, a uczestnicy mogli korzystać z bardzo dobrej pogody.

- Sobotnia pogoda była na tyle przyjazna, że bez problemu udało się zrealizować założone cele. I tym razem załogi wystartowały z linii u wejścia do Zatoki Zarzeczewo. Trasa ustawiona na naszym akwenie dawała duże możliwości obserwacji zmagań przebywającym na terenie miejskiej przystani OSiR. Mimo nie najlepszych warunków wiatrowych nic nie zakłóciło wspaniałej rywalizacji i dzięki temu była to wyśmienita żeglarska zabawa. Cała stawka w komplecie dotarła do mety, choć na siedemnaście startujących załóg, pięć nie zmieściło się w wyznaczonym czasie - mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek Wojciech Warecki, komandor YACHT CLUB ANWIL.

W XVIII Integracyjnych Regatach Żeglarskich Antałek 2019 zwyciężyła załoga jachtu "Król Lew".Sternikiem był Kamil Ubysz, dla którego był to debiut jeśli chodzi o prowadzenie jachtów w zawodach. Drugie miejsce zajął Marian Przybliński na jachcie "Czarodziejka", a na trzecim rywalizację zakończył Marcin Kozłowski na "470". 

Zwieńczeniem regatowego, sobotniego popołudnia w Marinie Zarzeczewo było muzyczne spotkanie z zespołem "Cristal Band", który już tradycyjnie wystąpił w formule dancingowej. Z muzykami wystąpili gościnnie: Stanisław Marszałek "Eryk", Grzegorz Tomaszewski "Koń" oraz Marian Nowak.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

W  GÓWNIEW GÓWNIE

2 2

W TYM SYFIE, GRATULUJE😠😠😠😠😠 15:40, 31.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone