Zamknij
REKLAMA

Fantastyczny wynik. Zdominowali zawody i zdobyli kolejne medale!

18:20, 17.09.2019 | .
Skomentuj
Fot. Nadesłane
REKLAMA

W minioną sobotę, w Wielkiej Nieszawce kolo Torunia odbyła się gala "Nieszawska Noc Wojowników" zorganizowana pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Dzień później odbył się tam "Olenderski Turniej Wojowników". Na obu imprezach z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Akademii Mieszanych Sztuk Walki.

W sobotę (14 września) stoczono w sumie 10 walk. Na ringu swoje umiejętności pokazała między innymi Justyna Cymerman, trenująca na co dzień w Akademii Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice. Skrzyżowana ona rękawice z Natalią Maćkiewicz, tegoroczną Wicemistrzynią Polski i brązową medalistką Mistrzostw Europy. Zawodniczka AMSW od początku narzuciła swoje tempo walki, a w drugiej rundzie odesłała rywalkę na deski. Ostatecznie, Cymerman wygrała jednogłośną decyzję sędziów.

- To był mój debiut na ringu, przeciwniczka była bardzo utytuowana i doświadczona-tym bardziej jestem zadowolona z tego zwycięstwa. Dziękuję mojemu trenerowi Danielowi Tobjasz za to, że mnie dobrze przygotował do tej walki i wierzy we mnie. Teraz wracam trenować, niedługo kolejne starty - powiedziała po walce Justyna Cymerman.

Dzień później, w Wielkiej Nieszawce odbył się "Olenderski Turniej Wojowników", na którym bezkonkurencyjni okazali się z kolei zawodnicy Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek. Na imprezie zorganizowanej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu wystąpili w składzie: Adam Spychalski, Oliwier Janowski, Marcel Bronowski i Oliwier Brodowski. O trzonie drużyny stanowili też zawodnicy z Wilkowic. Dla większości zawodników AMSW był to debiut na ogólnopolskich zawodach, co nie przeszkodziło im w zdobyciu trzech złotych i jednego srebrnego krążka.

Najlepiej zaprezentował się Adam Spychalski, który wszystkie swoje skończył przed czasem. Dzięki swojej postawie 11-latek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

- Jestem zadowolony z postawy wszystkich moich podopiecznych, dla niektórych były to pierwsze starty w życiu, tym bardziej cieszy mnie ich sukces. Adam i Gabrysia byli bezkonkurencyjni, co zauważyli sędziowie uznając ich najlepszymi zawodnikami turnieju - powiedział Daniel Tobjasz, trener Akademii Mieszanych Sztuk Walki.

Równie dobrze spisali się Alan Grabowski i Gabriela Dębczyńska z AMSW Wilkowice, którzy podobnie jak koledzy z Włocławka zdominowali swoje kategorie. Dodatkowo, Gabrielę Dębczyńską uznano najlepszą zawodniczką turnieju. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

@@

3 5

BRAWO WOJOWNICY...... GRATULUJĘ 20:03, 17.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ZainteresowanyZainteresowany

0 5

Przepraszam gdzie odbywają się zajęcia tego klubu. Czy kto może mi odpowiedzieć? 22:12, 17.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZawodnikZawodnik

1 0

Pływalnia DELFIN w poniedziałek, środa i piątek od 19.15 do 20.45.... 14:57, 18.09.2019


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


AntyhejterAntyhejter

2 2

Gratulacje!!!! Życzę samych sukcesów! 08:20, 18.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA