Fot. Krzysztof Osiński
12 zespołów, 120 uczniów wzięło udział w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.
Na „Orliku” w Boniewie odbyły się gminne eliminacje III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Do rywalizacji przystąpiło 120 uczniów szkół podstawowych, podzielonych na 12 zespołów.
Szkoły wystawić mogły drużny żeńskie i męskie, w dwóch rocznikach. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z Izbicy Kujawskiej, Boniewa, Błennej i Chodcza.
Rywalizacja rozpoczęła się we wtorek o godzinie 09:00. Zespoły rywalizowały w grupach. Najlepsze drużyny awansowały do fazy finałowej i walczyły o bezpośredni awans do kolejnego etapu walki o puchar Donalda Tuska.
Zakończenie turnieju zaplanowano na godzinę 14:00, uroczystym wręczeniem nagród oraz wspólnym pamiątkowym zdjęciem w koszulka przekazanych przez ogólnopolskiego sponsora.
Organizatorami turnieju byli animatorzy "Orlika" w Boniewie, Grzegorz Ciesielski i Mariusz Sztygowski. Turniej odbył sie pod patronatem wójta Marka Klimkiewicza.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zaskoczyli całą Polskę! Młodzi koszykarze z Włocławka
Gimnazjum nr 3 w 2009r. Było w TOP16 najlepszych szkół w Polsce i jakoś wielkiego rozgłosu nie było. Wręcz nauczyciele musieli się prosić sponsorów, by wsparli wyjazd do Radomia, w którym odbywały się finały. ( w tym zespole było dwóch zawodników, którzy później zadebiutowali w Anwilu 😉 )
Historia
23:25, 2025-06-17
Młody włocławianin nagrodzony za walkę z hejtem
Czy w takim razie zamknięta zostanie fabryka trollingu produkująca jad soku z buraka ?
re Pytanie
23:13, 2025-06-17
Ceny paliw znów pójdą w górę?
Uśmiechnięta PO-lska ❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
23:09, 2025-06-17
Miliony, nowoczesność i miejsca pracy. Sika buduje potę
Myślę że trwanie w głupocie propagandy KOlesi POmoże wam w egzystencji nędzy i ubóstwa jakie zbliża się nieuchronnie.
do Jaan
21:53, 2025-06-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz