Zamknij
REKLAMA

Takiego wydarzenia we Włocławku jeszcze nie było! Startuje Wątarski CAMP

00:01, 15.09.2021 | .
fot. Nadesłane

Już w sobotę (18 września) w Hali Mistrzów Wątarski CAMP. To wydarzenie dla miłośników tenisa stołowego, którego gwiazdą będzie legenda tej dyscypliny w Polsce - Leszek Kucharski. 

To jedyne takie wydarzenie sportowe w ten weekend w Polsce. 

We włocławskiej Hali Mistrzów odbędzie się spotkanie z tenisem stołowym. To otwarte spotkanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. 

Gwiazdą Wątarski Camp będzie Leszek Kucharski – legenda polskiego tenisa stołowego, dwukrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy. 

Pomysłodawcą wydarzenia jest Robert Bergier – Prezes spółki Wątarski Autoryzowanego Dealera samochodów marki  Volkswagen i Skoda we Włocławku, który jest pasjonatem tego sportu, a w młodości był czynnym zawodnikiem.

- Kiedy pojawiła się możliwość przyjazdu Leszka Kucharskiego do Włocławka, decyzja mogła być tylko jedna - wchodzimy w to! Dlatego wraz AZS Włocławek który od kilku lat wspieramy organizujemy to wyjątkowe wydarzenie – powiedział nam pan Robert Bergier, Prezes firmy Wątarski. 

Podczas wydarzenia będzie okazja by porozmawiać z mistrzem, zrobić zdjęcierozegrać krótki mecz, a przy tej okazji AZS Włocławek będzie prowadził nabór do swoich sekcji wśród dzieci i młodzieży.  

Dorośli natomiast będą mogli zapoznać się z autami elektrycznymi marek Volkswagen i Skoda. Będzie to doskonała okazja do zobaczenia aut Volkswagen ID3 i ID4 oraz Skoda Enyaq, rozmowy z doradcami, a także zapisania się na jazdy próbne. 

Wydarzenie w Hali Mistrzów rozpocznie się w sobotę, 18 września o godzinie 10:00 i potrwa do 14:00. 

(mat. we współpr. z Wątarski Włocławek)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%