Zamknij
REKLAMA

Kolejne zmiany w Aeroklubie. Znamy nazwisko nowego prezesa

09:07, 14.09.2021 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek, Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

W składzie zarządu Aeroklubu Włocławskiego doszło do zmian kadrowych. Po rezygnacji ze stanowiska dotychczasowego prezesa, klub był zmuszony wybrać na to stanowisko nową osobę.

To nie pierwsze, duże zmiany, do których w ostatnim czasie dochodzi we włocławskim klubie. W maju informowaliśmy o zamiarze rezygnacji ze stanowiska przez Marka Kozińskiego, wiceprezesa i jednocześnie dyrektora Aeroklubu.

Tym razem roszady dotyczą stanowiska prezesa, które od 2019 roku zajmował Sławomir Sarnowski. Na tym stanowisku zastąpił on Bartosza Nowakowskiego, włocławskiego ortopedę i baloniarza, który kierował klubem przez poprzednie 1,5 roku.

O zmianach w strukturach klub poinformował w poniedziałek (13 września). Były one konsekwencją ostatniego posiedzenia zarządu. Co tam się stało?

- W dniu 10 września 2021 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Aeroklubu Włocławskiego, na którym w związku ze złożoną rezygnacją z funkcji Prezesa Zarządu Aeroklubu Włocławskiego przez pana Sławomira Sarnowskiego, Zarząd dokonał wyboru nowego Prezesa Zarządu Aeroklubu Włocławskiego

- informują w przesłanej notce prasowej przedstawiciele Aeroklubu Włocławskiego.

Nowym prezesem klubu został Paweł Budziszewski, wieloletni działacz Aeroklubu i pilot balonowy. Zarząd Aeroklubu liczy na owocną współpracę z nowym prezesem i jednocześnie dziękuje byłemu.

- Panu Sławomirowi Sarnowskiemu dziękujemy za poświęcony Aeroklubowi wkład pracy, a nowemu prezesowi życzymy zawsze trafnych decyzji w kierowaniu Zarządem Aeroklubu Włocławskiego - dodają osoby związane z klubem.

Jak poinformował Aeroklub, zastępcami Pawła Budziszewskiego będą: Sylwia Przułucka i Marek Koziński.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Bahomet Bahomet

10 1

Sławek z zawodu był zawsze Prezesem. 12:03, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

InwestorInwestor

7 4

W reszcie zbudujcie lotnisko Z prawdziwego zdarzenia z możliwością ruchem rejsowi pasarzerskim i z areoklubem jak ma Gdańsk tam jest tez na coś popatrzec z punktu widokowego na Bysewie a nie tylko areoklub teraz się lotniska rozbudowuje 13:20, 14.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

re re

6 0

Jest w planach .... 14:28, 14.09.2021


FlyFly

3 1

Ortografia. Inwestorze hahaha 17:40, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%