Zamknij
REKLAMA

Narodowy Dzień Sportu we Włocławku! Czekają darmowe treningi [LISTA IMPREZ]

Natalia Seklecka Natalia Seklecka 14.00, 11.09.2022 N.S.
Skomentuj We Włocłąwku odbędą się bezpłatne treningi w ramach Narodowego Dnia Sportu. Fot. materiał Fundacji Zwalcz Nudę
REKLAMA

Włocławek ponownie włącza się w Narodowy Dzień Sportu. Między 16 a 20 września w mieście odbędą się cztery darmowe wydarzenia. Będzie można spróbować swoich sił m.in. w tenisie i karate. 

Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa od 10 lat organizowana przez Fundację Zwalcz Nudę. To święto zdrowia i aktywnego trybu życia, podczas którego punkty sportowe z całego kraju organizują u siebie bezpłatne treningi oraz dołączają do wielkiego pikniku w Warszawie na błoniach PGE Narodowego.  

W ten sposób powstaje program setek bezpłatnych treningów z dziesiątek dyscyplin sportowych. Piłka nożna, kajakarstwo, pływanie, tenis, siatkówka, gimnastyka, karate, kolarstwo, judo, fitness, bieganie, minigolf, kendo, lekkoatletyka, rolki squash, jeździectwo – to tylko niektóre dyscypliny, których będzie można spróbować bezpłatnie w ramach tegorocznego Narodowego Dnia Sportu. Poćwiczyć będzie można w całej Polsce, w małych i większych miejscowościach, w tym m.in. we Włocławku. 

Podczas Narodowego Dnia sportu każdy znajdzie coś dla siebie – wybór dyscyplin jest tak duży, że nie sposób nie trafić na tę, która się nam spodoba! A jak znaleźć wydarzenie dla siebie? Wystarczy wejść na stronę www.narodowydziensportu.pl, wpisać swoją miejscowość czy dyscyplinę, a wyszukiwarka pokaże nam treningi dla nas

– mówi Krystyna Radkowska, prezeska Fundacji Zwalcz Nudę. 

Kampanię tradycyjnie wspierają znani polscy sportowcy. Narodowy Dzień Sportu promują: Grzegorz Krychowiak, Hubert Hurkacz, Sławomir Szmal, Zbigniew Bródka, Joanna Hentka, Adrian Castro, Mariusz Frystenberg, Katarzyna Dulnik, Anna Bosak, Martyna Grajber.  

Narodowy Dzień Sportu we Włocławku - jakie imprezy czekają? 

We Włocławku między 16 a 20 września odbędą się cztery wydarzenia. Mieszkańcy będą mogli poznać bliżej tajniki karate i innych sportów walki, a także tenisa ziemnego

16 września (piątek) Włocławski Klub Karate Tradycyjnego zaprosi dzieci od 5 roku życia wraz z rodzicami na zajęcia sportowe z elementami technik karate. W planach są dwa spotkania w Szkole Podstawowej nr 2 – o godz. 16:00 i o 17:00. 

W sobotę (17 września) atrakcje dla mieszkańców w wieku od 5 do 105 lat przygotuje Klub Sportów Walki Włocławek. W godz. 10:00-16:00 w siedzibie klubu przy ul. Płockierj 149A odbędą się drzwi otwarte, podczas których każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w boksie, kickboxingu, MMA czy karate. 

Niedziela (18 września) będzie Narodowym Dniem Sportu z “Horyzontem”. W godz. 14:00-16:00 na kortach ziemnych przy ul. Gałczyńskiego odbędą się bezpłatne treningi tenisa ziemnego, miniturnieje dla dzieci, a także gry i zabawy paratenisowe. 

Ostatnie włocławskie wydarzenie w ramach Narodowego Dnia Sportu odbędzie się 20 września (wtorek). Tego dnia w godz. 16:00-18:00 warto odwiedzić dojo Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin na przystani przy ul. Piwnej. 

W programie treningi kyokushin, ćwiczenia ogólnorozwojowe i wydolnościowe. Pokaz umiejętności karate. Udział jest bezpłatny

– informują organizatorzy. 

Udział we wszystkich treningach, wydarzeniach i animacjach organizowanych w ramach Narodowego Dnia Sportu jest bezpłatny

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

wyborcawyborca

1 0

https://wiadomosci.wp.pl/patriotyczna-lawka-zniszczona-stala-10-dni-przegrala-z-deszczem-6811132395608704a
14:49, 11.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%