Zamknij
REKLAMA

W gminie ta miejscowość jest stolicą badmintona. Liczby robią wrażenie

10.42, 19.10.2022 G.S. Aktualizacja: 12.25, 19.10.2022
Skomentuj W 4. Otwartych Mistrzostwach Gminy Włocławek w Badmintonie wystartowało 43 zawodników z Brodnicy, Brześcia Kujawskiego, Włocławka, Smólnika i Sochaczewa.  Fot. UKS Start Smólnik.
REKLAMA

W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku odbyły się 4. Otwarte Mistrzostwa Gminy Włocławek w Badmintonie. W turnieju wystartowało 43 zawodników z Brodnicy, Brześcia Kujawskiego, Włocławka, Smólnika i Sochaczewa. 

Zawody, których gospodarzem był Uczniowski Klub Sportowy Start Smólnik, odbyły się w niedzielę, 16 października w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodych Talentów i programu profilaktycznego „Dobra Drużyna PZU”, dzięki wsparciu Urzędu Gminy Włocławek, Starostwa Powiatowego we Włocławku oraz Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

W gronie 43 zawodników, aż 35 stanowili uczniowie podstawówki w Smólniku - zawodnicy UKS "START" Smólnik, którzy podczas zawodów zaprezentowali się w nowych strojach, kupionych przez sponsora - właściciela Grupy Majster Piotra Świeca. 

-   Podczas prawie pięciogodzinnych zawodów rozegrano 70 spotkań. Turniej obfitował w wiele zaciętych trzysetowych pojedynków, często granych na przewagi 

- informuje Andrzej Kłódkowski, prezes i trener UKS "START" Smólnik.

[FOTORELACJA]16243[/FOTORELACJA]

Na zakończenie turnieju każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz nagrody niespodzianki ufundowane przez Grupę Majster. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody niespodzianki w postaci sprzętu sportowego

Na następne turnieje do Smólnika UKS "START" Smólnik zaprasza w listopadzie (Turniej z okazji Dnia Niepodległości) oraz w grudniu (Turniej „ O czapkę św. Mikołaja). 

 
(G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

PiotrPiotr

3 0

Fajna sprawa. 04:26, 20.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sergiej ŁawrowSergiej Ławrow

2 0

Kolejnemu nauczycielowi się chce robić coś dobrego w lokalnym środowisku. Brawo za pasję i chęci do pracy. 21:38, 22.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%