Fot. Krzysztof Osiński
Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą w pełni oddać się swojej pasji. Otwarte zostało drugie miejskie lodowisko.
Lodowisko miejskie to od lat jedna z największych, zimowych atrakcji dla mieszkańców naszego miasta.
W tym roku włocławianie do dyspozycji mają dwa obiekty. Jeden w okolicy Hali Mistrzów, drugi przy międzyosiedlowym basenie miejskim.
Obiekt przy hali oddany został do użytku 6 grudnia, w piatek o godzinie 13:00 otwarte zostało lodowisko przy basenie.
Z okazji otwarcia przez 2 godziny młodzież mogła jeździć na łyżwach za darmo.
Przypomnijmy, że obiekty czynne są przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 20:30.
Dodajmy, że bilet ulgowy będzie kosztować 3,50 zł za wejście, zaś normalny - 7 zł za wejście. Na miejscu będzie można także wypożyczyć i naostrzyć łyżwy (każda z tych usług to koszt 5 zł).
Dodatkowo obok basenu przy ulicy Wysokiej funkcjonować będzie stok do jazdy na nartach i sankach oraz grille i miejsce gdzie organizować będzie można ogniska.
mariagawle199916:23, 14.12.2012
to może czas pomyśleć o stałym, krtytum lodowisku
fidelka17:35, 14.12.2012
ho ho ho 2 lodowiska, czas kupić łyżwy :D
arturking117:57, 14.12.2012
lodowisko jest świetne !
Dzięki wielkie !
kryte lodowisko to nie zły pomysł .
xxh1xx20:00, 14.12.2012
Witam,fajnie że lodowisko jest :) jeżdzi się Ok, byłam dzisiaj na lodowisku,obsługa jest nie sympatyczna,nie miła,to chyba byl moj ostatni raz .
xxxBxx21:34, 14.12.2012
Obsługa zawsze jest do dupy, to już nie pierwszy rok, nie wiem kto ich tam zatrudnia .. TO JEST MINUS TEGO :|
olxxxx22:19, 14.12.2012
zgadzam sie z obsluga ze jest do dupy !!!!
mariagawle199913:18, 15.12.2012
to zmienić obsługę jak jest zła
xxx16:22, 15.12.2012
chcemy kryte lodowisko:)
Psycho23:02, 15.12.2012
Zła obsługa ?? To znaczy, że co. Oni są tam po to aby pilnować, tak naprawdę porządku i przygotowywać lodowisko na kolejne wejście. Nie są od tego aby się uśmiechać i nie wiadomo co jeszcze robić. Więc przestać narzekać małolaty.
asia180416:12, 16.12.2012
Ooo tak kryte lodowisko było by świetne :D Może ktoś o tym w końcu pomyśli :) jak na razie muszą starczyć nam te lodowiska co są.
Guga11:16, 19.12.2012
A ja uważam, że lodowisko i obsługa jest spoko. Pani pomogła mi dobrać łyżwy i była miła, więc nie wiem dlaczego jesteście na nie!!!
rumcajs nr1.14:13, 19.12.2012
A właśnie jest od tego "Psycho"To ,że ktoś pilnuje czy robi inną jeszcze rzecz nie zwalnia go od uprzejmości.Jakoś w innych miastach ludzie są bardziej przyjażni, serdeczni do siebie i buzie uśmiechnięte. A tu! Naburmuszeni, zacięte wyrazy twarzy, zero grzeczności... to co? Rząd.,samorząd temu winien?Słowo "przepraszam" to zakazane tu jest? za uśmiech do kryminału wsadzają czy co? Bezrobocie i trudy codzienności niczego nie usprawiedliwiają.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz