Pierwszy turniej w 2021 roku i od razu medal! TKM Włocławek zajął we Wrocławiu trzecie miejsce

18:30, 15.01.2021 D.W.
Skomentuj Zawodnicy trenujący na co dzień w Towarzystwie Koszykówki Młodzieżowej zagrali cztery spotkania grupowe, z których w trzech zwyciężyli. Fot. Nadesłane Zawodnicy trenujący na co dzień w Towarzystwie Koszykówki Młodzieżowej zagrali cztery spotkania grupowe, z których w trzech zwyciężyli. Fot. Nadesłane

Młodzi koszykarze TKM Włocławek zajęli trzecie miejsce w Zimowym Turnieju Krasnal CUP. Jeden z włocławian trafił do najlepszej piątki całych zawodów.

Zawody z udziałem najlepszych, młodych sportowców z całego kraju zostały rozegrane w WKK Sport Center we Wrocławiu.

Był to pierwszy turniej koszykarski rozegrany w 2021 roku, w którym wzięli udział włocławianie.

Poza TKM-em o triumf rywalizowały ekipy: MKS Pruszków, WKK Wrocław, KS Korona Kraków, GTK Gliwice, UKS Basket Regnum Bydgoszcz, Basket Club Obra Kościan, MKS Piotrówka Radom, Basket Club Swiss Krono Żary i UKS Probasket Mińsk Mazowiecki.

Zawodnicy trenujący na co dzień w Towarzystwie Koszykówki Młodzieżowej zagrali cztery spotkania grupowe, z których w trzech zwyciężyli. Przegrali jedynie z gospodarzami, co spowodowało, że w dniu finałowym walczyli o brązowy medal.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się z KS Koroną Kraków, z którą wygrali 53:41 i tym samym zakończyli zawody na najniższym stopniu podium.

Zimowy Turniej Krasnal CUP wygrali zawodnicy MKS Pruszków, a tuż za nimi uplasowali się koszykarze WKK Wrocław.

Do najlepszej piątki całego turnieju załapał się Adrian Rojek z TKM Włocławek.