Zamknij
REKLAMA

Środkowy Anwilu z kartą podarunkową. Skąd taki prezent?

10:00, 25.11.2021 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Najlepszym zawodnikiem Anwilu był w ostatnim meczu Szymon Szewczyk. Polaka doceniła też Energa Basket Liga, przyznając mu tytuł MVP tygodnia.

W sobotę (20 listopada) włocławianie pojechali do Torunia na mecz derbowy z ekipą Twardych Pierników. Spotkanie było zapowiadane jako hit 12. kolejki Energa Basket Ligi. 

Najwięcej emocji przyniosła czwarta kwarta, gdy torunianie rozpoczęli pogoń za zespołem z Włocławka. Oba zespoły raz po raz popisywały się celnymi rzutami, a losy spotkania ważyły się do końca. Kunszt pokazał Kamil Łączyński, świetnie punktował też Szymon Szewczyk. 

Anwil Włocławek ostatecznie wygrał w Toruniu z Twardymi Piernikami 92:84.

Szymon Szewczyk był w tym spotkaniu rewelacyjny - zdobył 20 punktów, miał 7 zbiórek, 2 asysty i blok, a to oznaczało eval na poziomie 24.

To najlepszy mecz w wykonaniu tego doświadczonego podkoszowego od listopada 2018 roku (wtedy przeciwko Legii rzucił 21 punktów).

[ZT]47883[/ZT]

Jego grę doceniła Energa Basket Liga przyznając mu tytuł MVP kolejki. Nagrodę - kartę podarunkową o wartości 500 zł - ufundowała Grupa LOTOS, sponsor Energa Basket Ligi.

W tym sezonie Szewczyk zagrał w siedmiu meczach Energa Basket Ligi. W każdym ze spotkań zdobywa nieco ponad osiem punktów.

MVP tygodnia jest wybierany w każdy wtorek. Wybierając najlepszego gracza EBL bierze pod uwagę mecze rozgrywane od wtorku do poniedziałku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

witz2witz2

12 0

Brawo - Szymon udowodnił, że PESEL nie zawsze musi być przeszkodą. Jeżeli wykorzysta się pozostałe atuty, to nawet mając więcej lat od innych zawodników, można rozgrywać świetne spotkania.
Szymon wykorzystał swoje doświdczenie, technikę oraz ogromne zaangażowanie w grę zespołu.
Jeżeli się wykorzystuje to, czego nauczyło się prze wiele lat gry, to nie zawsze musi przeszkadzać mniejsza szybkość, czy trudniejsze odrywanie się od parkietu.
Niech młodzi koszykarze patrzą i uczą się. Brawa dla całego zespołu, a szczególnie dla Kamila za to, że też przyczynił się do zwycięstwa i do tego, czego dokonał Szymon.
Czekam na następne znakomite mecze Anwilu. 11:06, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zyskowski JarekZyskowski Jarek

7 0

FAJNIE ŻE JEST ATMOSFERA I NIE MA GWIAZD WIDAĆ ŻE WSZYSCY SIE TRZYMAJĄ I JEST OK .TAK TRZYMAĆ ANWIL 13:18, 25.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

witz2witz2

5 0

Prawda. Jak jest dobra atmosfera w drużynie, to gra się łatwiej, pomimo znaczącego osłabienia.
15:08, 25.11.2021


co?jajco!!co?jajco!!

2 0

Co się dzieje z krUlem Flopowcem? 16:11, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%