Zamknij
REKLAMA

Dzieciaki z Zakrętu vs Urząd Miasta. Na ten mecz czekają mieszkańcy całego osiedla

09:00, 25.05.2022 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę na Zakręcie zostanie rozegrany mecz piłki nożnej. Na nowym boisku młodzi zawodnicy Strikas Włocławek zmierzą się z urzędnikami.

Budowa boiska na Zakręcie rozpoczęła się w styczniu. Zakładano, że w ramach inwestycji ma powstać kompleks sportowy, którego na osiedlu brakowało.

Głównym elementem inwestycji jest boisko piłkarskie o wymiarach 62 m x 30 m, z nawierzchnią z trawy syntetycznej. Mają z niego korzystać m.in. dzieciaki trenujące w osiedlowej drużynie piłkarskiej Strikas Włocławek.

Dodatkowo na osiedlu miało powstać boisko do siatkówki plażowej, a wokół kompleksu planowano zamontować elementy małej architektury- cztery ławki, dwa kosze na śmieci i tablicę informacyjna z regulaminem.

Budowa zakończona, czas na mecz!

Jak przekonują urzędnicy, miasto w ten sposób spełnia marzenia dzieci z Leopoldowa. Nowe boisko ma im zapewnić możliwość trenowania w idealnych warunkach.

Włocławski magistrat poinformował o zakończeniu budowy. Już wcześniej zapowiadano, że kolejnym elementem prowadzonych na Zakręcie działań będzie wielki mecz.

I to spotkanie już w sobotę (28 maja). W piłkarskim spotkaniu, które będzie jednocześnie oficjalnym otwarciem boiska, naprzeciw siebie staną ekipy Strikas Włocławek i włocławskiego urzędu miasta.

- W drużynie miejskich urzędników zobaczyć będzie można Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego, radnych Rady Miasta i urzędników ratusza. Sobotni mecz to wielkie sportowe otwarcie, to okazja do świętowania nowo oddanego kompleksu sportowego z boiskiem do piłki nożnej na osiedlu Zakręt.

czytamy na stronie urzędu.

Mecz zaplanowano na godz. 10:30. Fotorelację ze zmaga piłkarskich znajdziecie na portalu Dzień Dobry Włocławek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

WjesłafWjesłaf

0 7

Czy będzie poczęstunek w postaci darmowej pampy? 10:08, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtośKtoś

5 3

Ciekawe jak długo utrzyma się to boisko w nienaruszonym stanie, ile z niego znajdzie się w skupie złomu, jak mocno będzie zanieczyszczone odchodami, petami, puszkami czy butelkami. 10:19, 25.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ktoś coś Ktoś coś

2 1

Będzie czysto i nic nie zostanie zniszczone. 18:02, 25.05.2022


StańczykStańczyk

1 2

Kiedy spotkanie z dzieciakami z Zakrętu w Browarze -B ? 14:45, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%