Włocławianki wciąż walczą o awans do piłkarskiej I ligi. Tym razem pokonały rezerwy Śląska Wrocław!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 11:45, 10.05.2021 .
Skomentuj Piłkarki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej w dotychczasowych pojedynkach zdobyły aż 57 goli i straciły zaledwie 24 bramki. Fot. WAP Włocławek Piłkarki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej w dotychczasowych pojedynkach zdobyły aż 57 goli i straciły zaledwie 24 bramki. Fot. WAP Włocławek

Zawodniczki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej dopisały do swojego konta kolejne trzy punkty. W weekend pokonały na wyjeździe drugą drużynę Śląska Wrocław.

Rozgrywki II ligi kobiet na dobre wkroczyły w fazę rewanżową. Piłkarki zdążyły rozegrać już kilka spotkań.

Wiceliderem tabeli wciąż pozostaje WAP Włocławek, który na przestrzeni całego sezonu imponuje formą.

W siedemnastu spotkaniach zespół zgarnął 36 punktów. Złożyło się na to 11 zwycięstw, trzy remisy oraz trzy porażki. Lepsze są jedynie zawodniczki Skry Częstochowa (40 punktów), które legitymują się bilansem 12 zwycięstw, czterech remisów i jednej porażki.

Piłkarki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej w dotychczasowych pojedynkach zdobyły aż 57 goli i straciły zaledwie 24 bramki.

W miniony weekend podopieczne Jarosława Chwiałkowskiego pojechały do Wrocławia, gdzie zagrały z drugą drużyną miejscowego Śląska.

Rywalki postawiły co prawda twarde warunki, ale i tak górą były ponownie włocławianki. WAP po golach Sandry Bukowskiej, Weroniki Góreckiej i Oliwii Frontczak wygrał 3:1

WAP Włocławek po raz kolejny na boisko wybiegnie już we wtorek (11 maja). Na stadionie OSiR we Włocławku musi zostać dokończony mecz z KKPK Medyk POLOmarket Konin. Poprzedni został przerwany z powodu obfitych opadów deszczu i zalanego boiska.

Druga połowa zaległego spotkania rozpocznie się punktualnie o godz. 19. Z powodu pandemii koronawirusa spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.