Zamknij
REKLAMA

Kazimierska z nowym kontraktem sponsorskim! Kto wspiera włocławiankę?

09:24, 07.03.2021 | mat. prasowe ANWIL S.A.
Skomentuj Klaudia Kazimierska podpisała indywidualny kontrakt z firmą ANWIL fot. Tomasz Kwasek
REKLAMA

Klaudia Kazimierska dołączyła do grona wspieranych przez ANWIL sportowców. Utalentowana lekkoatletka związała się z firmą indywidualnym kontraktem sponsorskim.

Włocławska spółka z Grupy ORLEN jest silnie związana z regionem, w którym funkcjonuje na co dzień. Przejawia się to między innymi w aktywnym wsparciu w obszarze sportu.

ANWIL S.A. jest sponsorem strategicznym Klubu Koszykówki Włocławek czy też klubu LKS Vectra, z którym realizuje projekt "Olimpijczycy Jutra - razem do Paryża".

Teraz do grona wspieranych przez firmę sportowców dołączyła teraz młoda, utalentowana lekkoatletka Klaudia Kazimierska.

Zawodniczka rozwijała już swe umiejętności pod auspicjami chemicznej spółki w ramach macierzystego klubu lekkoatletycznego Vectra, teraz jednak otrzymała profesjonalny, indywidualny kontrakt sponsorski.

- Naszym celem jest wspieranie młodych, utalentowanych ludzi, którzy z pasją i oddaniem ciężko pracują nad realizacją swoich marzeń. Takie postawy są godne naśladowania, a przykład Klaudii Kazimierskiej wybitnie pokazuje, że będąc jeszcze w wieku juniorskim można rywalizować o medale ze starszymi koleżankami z grupy seniorskiej. Stąd nasze indywidualne zaangażowanie w rozwój jej kariery i mocno trzymamy kciuki za kolejne starty, także ten najbliższy, podczas Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu

powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

20-letnia włocławianka specjalizuje się w biegach na średnich i długich dystansach. Na swoim koncie ma już poważne sukcesy - mistrzostwo Polski U20 na dystansach 1500 i 3000 m, a także wicemistrzostwo Polski seniorów na dystansie 1500 m, zarówno na stadionie jak i w hali.

Wynik, jaki uzyskała w ubiegłym roku (4:07:47) był najlepszym w Europie oraz drugim na świecie w kategorii juniorek. 

(mat. prasowe ANWIL S.A.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Menago76Menago76

24 0

Super wiadomość !

Teraz zawodniczka może się skupić tylko na treningach i niczym się nie martwić. 09:57, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BRAWO BRAWO

15 0

BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO 11:57, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

topaztopaz

16 0

I bardzo dobrze. To jeszcze bardzo młoda zawodniczka, debiutująca w zawodach światowej rangi. Fajnie będzie ją zobaczyć w stroju z logo Anwilu. Teraz bez problemów będzie mogła podnosić swoje umiejętności, będzie miała profesjonalne odżywki i cały sztab ludzi do szlifowania formy. Brawo. A zawodniczce i szkoleniowcom życzę europejskich i światowych sukcesów. 14:08, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PzlaPzla

5 1

W odp. do topaz.We W/ku twoje marzenia są nierealne.To dziewcze niech ucieka do Warszawy aby zapewniono jej kompleksowe wsparcie.Przepadnie jak Kowalska.Obym się mylił,wiem co piszę. 18:23, 09.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%