Zamknij
REKLAMA

Biegacze na start! Wkrótce pierwszy wyścig popularnego cyklu

14:30, 06.05.2021 | .
Skomentuj W 2021 roku zaplanowano siedem biegów:. Fot. Archiwum DDWłocławek
REKLAMA

Już za tydzień wystartuje tegoroczny cykl biegowy Vladislavia Cross. Zawody zainauguruje wyścig na stadionie Przylesie.

Vladislavia Cross to cykl biegów organizowanych zawsze we Włocławku. Poszczególne etapy stanowią każdego roku spójną całość, a najlepsi zawodnicy mogą cieszyć się ze zdobycia tytułu Grand Prix Włocławka w biegach dystansowych.

Organizacją biegów Vladislavia Cross, które pod tą nazwą funkcjonują już od 2010 roku, zajmuje się Włocławski Klub Biegacza Maratończyk.

Jeszcze niedawno nie wiadomo było, czy pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów organizatorów i czy zawody będą w ogóle miały szansę się odbyć. Na szczęście się udało.

- Drodzy biegacze już 15 maja (sobota) o godz. 10:00 rozpoczniemy tegoroczny cykl Vladislavia Cross. Zapraszamy więc wszystkich miłośników rekreacji ruchowej na stadion "Przylesie". W programie tradycyjnie bieg oraz marsz nordic walking na pięć kilometrów. Zawody przeprowadzone zostaną w reżimie sanitarnym więc prosimy o zachowanie dystansu.

- informują na facebooku organizatorzy.

W 2021 roku zaplanowano siedem biegów: dwa w maju oraz po jednym w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. Wyścigi rozrywane są na pięciokilometrowej pętli, w lasach przyległych do stadionu na Zazamczu.

Na bieg zapisywać można się TUTAJ. Koszt udziału w rywalizacji to 12 złotych. Na początek, do rywalizacji stanąć mogą jedynie dorośli.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Menago76Menago76

5 8

Sportowcy wiejscy na start!
Ale co roku opłata wpisowa w górę,chyba organizatorzy traktują tę imprezę jako szybki i łatwy zarobek... 16:04, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CovidCovid

5 7

Wkrótce należy się spodziewać znacząco zwiększonej liczby zakażonych koronawirusem , ale także i śmiertelności 18:47, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

0 2

Czy tow pirszy sekrytorz tyż weźmnie udział dajunc przykład dołum partyjnym ? 20:08, 09.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%