Zamknij
REKLAMA

To już miejska tradycja! Wkrótce odbędzie się 39. edycja Biegu Kujawiaka. Jest coraz mniej miejsc

10:00, 19.04.2022 | .
Skomentuj Archiwum DDWłocławek Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się 39. Bieg Kujawiaka pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego. Już wkrótce biegacze znów będą rywalizować na włocławskim Zazamczu.

Najstarsza impreza biegowa we Włocławku co roku gromadzi setki zawodników z całej Polski i nie inaczej będzie tym razem.

Bieg Kujawiaka organizowany przez LKS Vectra wspólnie z Urzędem Miasta Włocławek i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji to już tradycja. W tym roku odbędzie się jego 39. edycja.

- Zawody mają charakter crossowy. Każdy kto będzie chciał zmierzyć się w biegu głównym z 10 km trasą będzie miał do pokonania dwie pięciokilometrowe pętle leśnymi duktami. Oprócz długiej tradycji Bieg Kujawiaka to przed wszystkim rodzinne święto biegowe w naszym mieście

- informują organizatorzy.

Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorzy i tym razem zadbali o rywalizację i emocje dla najmłodszych biegaczy. Jak co roku czekać będą na nich trasy dostosowane do wieku i umiejętności.

Każdy biegacz, który ukończy wyścig, może liczyć na okolicznościowy medal. Najlepsi dostaną też wyróżnienia i dodatkowe nagrody. Organizatorzy informują, że liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i regulamin dostępne są TUTAJ.

Kiedy startują biegacze?

39. Bieg Kujawiaka odbędzie się sobotę (7 maja). Otwarcie zawodów przewidziane jest na godzinę 11, a biegi dzieci i młodzieży rozpoczną się o 11:05. Start biegu głównego zaplanowano na godz. 13.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

menago76menago76

3 0

Moja córka miała mieć na imię Tradycja🙂 11:05, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytka emerytka

0 2

Dobrze by było żeby nasz 8000+ z takim zapałem realizował swoje obiecanki wyborcze słożone w kampanii wyborczej włocławskim seniorom-emerytom . Jak dotychczas z długiej listy obiecanek dostajemy tylko blaszane medaliki i jeszcze jesteśmy zmuszani do pozowanych zdjęć z obiecywaczem-elektem . Koleżanki emerytki zapewniają , że ostatni raz dały się nabrać na te wyborcze kłamstwa człowieka wykształconego a jednak zakłamanego . 15:32, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Te emerytkaTe emerytka

2 0

Pomyliłaś działy.Tutaj jest sport pseudopolityczko! 16:55, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%