Zamknij
REKLAMA

Młody włocławianin przywiózł brązowy medal. Klub poinformował, że to jego ostatnie zawody przed...

09:30, 12.05.2022 | .
Skomentuj Fot. WTW Włocławek
REKLAMA

Piotr Śliwiński z Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego zdobył brązowy medal w Międzynarodowych Regatach Juniorów w Monachium. Przedstawiciele WTW informują, że była jeszcze szansa na kolejny krążek.

To były bardzo wyrównane zawody z niezwykle silną obsadą.  Pierwszego dnia Międzynarodowych Regat Juniorów organizowanych w Monachium odbyły się konkurencje dwójek podwójnych. Do rywalizacji stanął m.in. Piotr Śliwiński z Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego.

- Partnerem naszego zawodnika w osadzie był Daniel Gałęza z Drakkaru Gdańsk. W wyścigu eliminacyjnym polska dwójka odniosła zwycięstwo kwalifikując się do finału

- informuje klub z Włocławka.

Ostatecznie dwójka Śliwiński - Gałęza zakończyła rywalizację na trzecim miejscu i tym samym zdobyła brązowy medal. Odnotowała ona najlepszy wynik z całej reprezentacji.

Była szansa na więcej

I to już kolejnego dnia, podczas rywalizacji czwórki podwójnej. 

- Polska czwórka płynąca w składzie: Daniel Gałęza, Piotr Śliwiński, Michał Rańda, Igor Czekanowicz zwyciężyła w eliminacjach. W finale nasi reprezentanci finiszowali na czwartej pozycji - czytamy na stronie WTW Włocławek.

Zawody w Monachium były ostatnim turniejem przed Mistrzostwami Europy Juniorów, które odbędą się 21 i 22 maja we włoskim Varese. Dzięki znakomitym występom, dwójka Gałęza-Śliwiński popłynie także i w tej imprezie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

johnjohn

3 0

Brawo! Powodzenia w Varese! 09:45, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Psa osa to DDPsa osa to DD

3 0

Rodzina myślała że zaadaptowała osa a weterynarz mówi że to ... 09:59, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%