Sukces pięściarzy Startu na Mistrzostwach Polski. Zdobyli srebro i brąz

18:00, 21.12.2022 WKB Start/G.S.
Skomentuj Fot. WKB Start. Fot. WKB Start.

W rozegranych w Zabrzu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie  znakomicie spisali się zawodnicy Włocławskiego Klubu Bokserskiego „START.”

Tytuł Wicemistrza Polski i srebrny medal w kat. 92 kg zdobył Kamil Ślendak. Wśród kobiet na trzecim miejscu podium uplasowała się Kamila Kapuścińska, która w kat. 63 kg wywalczyła brązowy medal.

[FOTORELACJA]16486[/FOTORELACJA]

- To ogromy sukces zawodników, którzy na tak prestiżowych zawodach potwierdzili swoją wysoką pozycję w kraju. Zdobyte medale są wynikiem ciężkiej pracy oraz zaangażowania w treningi. Są również dowodem znakomitej pracy trenerskiej, w szczególności trenerów Henryka Kwiatkowskiego, Marcina Piątkowskiego, Artura Pawłowskiego i Piotra Rutkowskiego

- komentuje Radosław Śpiewak z Włocławskiego Klubu Bokserskiego „START.”

Bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży

Każdego kto chciałby rozpocząć przygodę z boksem WKB "Start" informuje, że w ramach współpracy Klubu z firmą Anwil S.A. prowadzone są bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.00 - 17.00 w sali gimnastycznej przy Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku, przy ul. Wojska Polskiego 27. Więcej informacji pod numerem telefonu 661 580 494.