We Włocławku powstaną dwa nowe boiska do siatkówki a także kolejne atrakcje w pobliżu międzyosiedlowego basenu miejskiego.
Na terenie przy międzyosiedlowym basenie miejskim powstają 2 boiska do siatkówki. Wkrótce mają zostać oddane do użytku mieszkańców.
- Boiska są już praktycznie przygotowane – powiedział Jan Sieraczkiewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Jedno na pewno będzie w pełni gotowe w tym tygodniu. Czekamy aż dojdzie do nas siatka i słupki do drugiego boiska.
Dodatkowo przy basenie, przy ulicy Wysokiej wkrótce pojawią się kolejne atrakcje. Zagospodarowana zostanie płyta po lodowisku.
- Mamy kilka pomysłów zagospodarowania płyty – dodaje Jan Sieraczkiewicz. - Aktualnie trwają konsultacje, które pozwolą nam na wybranie najlepszej propozycji.
Szczegóły zagospodarowania płyty lodowiska poznamy niebawem. Wkrótce ruszyć mają także prace związane z budową skateparku.
Dariusz18:04, 14.05.2013
Dlaczego nie nazywa się basen "SŁODOWO". Był konkurs na nazwę tego obiektu. Na obiekcie brak nazwy. Czy brakuje funduszy jak na Hali Mistrzów, może że w konkursie na nazwę nie zwyciężył stary Pe Zet Pe Reowiec.
who22:41, 14.05.2013
Te boiska są przeznaczone do granie w siatkówkę plażową, czy mają twardą nawierzchnię ? ; )
psycho09:15, 15.05.2013
Na płycie która została po lodowisku, najlepiej by było jeśli zbudowali by siłownię na świeżym powietrzu. drążki, ciężarki i było by zajebiście
włocławiak09:57, 15.05.2013
A dlaczego miałby się nazywać "słodowo" ? Konkursu przecież nie było, więc nie ma zwycięskiej nazwy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ktoś celowo zabija koty we Włocławku?
Szczerze, to szukałbym winnych wśród hodowców gołębi, tam właśnie zacząłbym działać 'po nitce do kłębka'. Nie znam nikogo innego, jak ta grupa, kto tak bardzo nienawidzi populacji kotów. Kto coś wie, niech się wypowie. Czas wreszcie ruszyć tę sprawę.
🐱
01:55, 2025-06-21
Nowy sprzęt w szpitalu przy Wienieckiej
i tak doja ten biedny szpital peowcy stanowiskami ten jeden to juz powinien isc na emeyture a nie doi ten biedny szpital wstyd
laiks
22:56, 2025-06-20
Ktoś celowo zabija koty we Włocławku?
Tego co truje koty bez wahania zrobiła bym mu to samo,miejmy nadzieje że kara go dosięgnie !!!!!!!!!😡😡😡😡
Alicja
21:54, 2025-06-20
Ktoś celowo zabija koty we Włocławku?
Ludzie to rwy.
.
21:44, 2025-06-20