Zamknij
REKLAMA

Nowe boiska we Włocławku! Już w tym tygodniu?

14:00, 14.05.2013 | K.O
REKLAMA
Skomentuj
fot. Depositphotos.com

We Włocławku powstaną dwa nowe boiska do siatkówki a także kolejne atrakcje w pobliżu międzyosiedlowego basenu miejskiego.

Na terenie przy międzyosiedlowym basenie miejskim powstają 2 boiska do siatkówki. Wkrótce mają zostać oddane do użytku mieszkańców.

- Boiska są już praktycznie przygotowane – powiedział Jan Sieraczkiewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Jedno na pewno będzie w pełni gotowe w tym tygodniu. Czekamy aż dojdzie do nas siatka i słupki do drugiego boiska.

Dodatkowo przy basenie, przy ulicy Wysokiej wkrótce pojawią się kolejne atrakcje. Zagospodarowana zostanie płyta po lodowisku.

- Mamy kilka pomysłów zagospodarowania płyty – dodaje Jan Sieraczkiewicz. - Aktualnie trwają konsultacje, które pozwolą nam na wybranie najlepszej propozycji.

Szczegóły zagospodarowania płyty lodowiska poznamy niebawem. Wkrótce ruszyć mają także prace związane z budową skateparku.

(K.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

DariuszDariusz

2 2

Dlaczego nie nazywa się basen "SŁODOWO". Był konkurs na nazwę tego obiektu. Na obiekcie brak nazwy. Czy brakuje funduszy jak na Hali Mistrzów, może że w konkursie na nazwę nie zwyciężył stary Pe Zet Pe Reowiec. 18:04, 14.05.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

whowho

0 0

Te boiska są przeznaczone do granie w siatkówkę plażową, czy mają twardą nawierzchnię ? ; ) 22:41, 14.05.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

psychopsycho

0 1

Na płycie która została po lodowisku, najlepiej by było jeśli zbudowali by siłownię na świeżym powietrzu. drążki, ciężarki i było by zajebiście 09:15, 15.05.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

włocławiakwłocławiak

0 0

A dlaczego miałby się nazywać "słodowo" ? Konkursu przecież nie było, więc nie ma zwycięskiej nazwy. 09:57, 15.05.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone