Jedną z największych atrakcji niedzielnego Bulwaru Sportu była zjeżdżalnia wodna, która stanęła na włocławskich bulwarach.
W niedzielę w ramach akcji Bulwar Sportu odbyła się impreza pod hasłem „Idź po zdrowie”. Dla włocławian przygotowano darmowe zajęcia nordic walking.
Ponadto na bulwarach zaprezentowały się także włocławskie kluby sportów walki. Mieszkańcy obejrzeć mogli pokazy judo w wykonaniu judoków „Olimpijczyka”.
Wietnamską sztukę walki Viet Vo Dao zaprezentowali uczniowie Ryszarda Gibczyńskiego.
Punktem kulminacyjnym imprezy były pokazy karate tradycyjnego oraz Viet Tai Chi.
Na dzieci czekała jeszcze jedna atrakcja. Na brzegu Wisły stanęła zjeżdżalnia wodna. Od godziny 15:00 do 19:00 najmłodsi mieszkańcy naszego miasta swobodnie mogli korzystać z wodnej atrakcji.
W przyszłym tygodniu w ramach Bulwaru Sportu odbędą się między innymi zawody w skoku w dal i pchnięciu kulą.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz