Sport Włocławek - koszykówka, piłka nożna, lekkoatletyka

Zamknij
Ważne

Dali wycisk swoim autom! Zobacz zdjęcia z wrak wyścigu

K.O 05:43, 30.08.2013 Aktualizacja: 20:22, 12.10.2025
Skomentuj Dali wycisk swoim autom! Zobacz zdjęcia z wrak wyścigu fot. Krzysztof Osiński

Na torze off-road w Lubrańcu odbyła się kolejna edycja, jednej z największych i najpopularniejszych imprez motoryzacyjnych w regionie, wrak wyścigu.

Rywalizacja na torze w Lubrańcu trwała dwa dni i połączona była z piknikiem rodzinnym. Pierwszego dnia rozegrano eliminacje do finałowego wyścigu oraz, po raz pierwszy w historii, wrak wyścig kobiet.

Panie, które poradziły sobie z trasą w najszybszym czasie zakwalifikowały się do turnieju finałowego.

W wielkim finale wrak wyścigu udział wzięło 23 kierowców. Rywalizacja była niezwykle widowiskowa. Startujący nie oszczędzali swoich pojazdów. Rywalizacja była tak zacięta, że wielu zawodników w walce o zwycięstwo poświęciło swoje pojazdy.

Impreza zakończyła się konkurencją „ostatni dech”, podczas której kierowcy „dobijali” swoje auta na wymagającej trasie wyścigu.

Organizatorem wrak wyścigu było Lubranieckie Stowarzyszenie Motocyklowe.

(K.O)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%