Zamknij

Ferie możesz spędzić na niezwykłych korepetycjach

06.30, 16.02.2015 Artykuł sponsorowany
Karolina Stefaniak, korepetytor matematyki z uczniem
REKLAMA

Nowopowstałe Centrum Korepetycji Elite we Włocławku to dowód na to, że w indywidualnej pomocy w nauce, można wyjść poza standardowe ramy. Z korzyścią dla ucznia! 

Profesjonalna kadra nauczycieli, indywidualne podejście do ucznia, pomoc ze strony specjalistów, nowoczesne metody kształcenia, atrakcyjny wygląd wnętrz i bezpieczna lokalizacja - tak można scharakteryzować działalność Centrum Korepetycji Elite. Oprócz standardowego wsparcia dla uczniów wszystkich typów szkół - podczas zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach - Elite oferuje ciekawą formę wsparcia w okresie wolnym od szkolnych zajęć.

- W czasie przerwy zimowej organizujemy kurs feryjny gimnazjalny, maturalny oraz dla szóstoklasistów - mówi Karolina Stefaniak, właściciel Centrum. - To bardzo intensywne zajęcia w grupach do 12 osób przygotowujące do egzaminu dojrzałości, egzaminu gimnazjalnego czy testu kończącego naukę w podstawówce. Wciąż można dołączyć do grupy.

Podczas kursów rozwiązywane są typowe zadania egzaminacyjne. Każdy kurs obejmuje 20 godzin (120 minut dziennie przez okres ferii zimowych). To bardzo efektywna forma przygotowania i co ważne atrakcyjna cenowo. Koszt godziny nauki w tym pakiecie to zaledwie 20 złotych. Kursy feryjne dla maturzystów z matematyki i języków prowadzone są na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Z pozostałych przedmiotów takich jak biologia, fizyka, geografia, chemia, historia na poziomie rozszerzonym. Do wyboru są też filozofia, WOS, historia sztuki czy muzyki.

Staramy się dotrzeć indywidualnie do każdego ucznia, dostosowując poziom nauczania do jego potrzeb - przekonuje Karolina Stefaniak. - Wychwytujemy wszelkie zdolności uczniów zachęcając i przygotowując do konkursów przedmiotowych, a także i problemy. Jeśli jest taka potrzeba to za zgodą opiekunów do procesu uczenia włączają się specjaliści z zakresu logopedii, rewalidacji czy terapii pedagogicznej. 

Możliwość spotkania z nauczycielami w nowoczesnym budynku to doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których przyjmowanie korepetytora w domu jest utrudnione. Centrum Elite położone u zbiegu Toruńskiej i Wyszyńskiego (vis a vis WSHE) daje możliwość bezproblemowego dotarcia dla uczniów wielu szkół. Możliwość parkowania stwarza warunki dla rodziców dowożących dzieci. 

 

CENTRUM KOREPETYCJI ELITE        

 UL. TORUŃSKA 26 (obok Lidla)

tel. 889 778 275     

e-mail:  [email protected]    

 
(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%