Zamknij

Intensywnie przygotuj się do matury. Nie jest jeszcze za późno!

09.10, 23.02.2015 Artykuł sponsorowany
Fot. Depositphotos
REKLAMA

To już ostatni dzwonek by przygotować się do tegorocznej matury. Centrum Korepetycji Elite wyciąga pomocną dłoń do maturzystów. Nieco młodszym zaś proponuje koła przedmiotowe przygotowujące do konkursów.

Egzaminy maturalne zbliżają się wielkimi krokami. 4 maja uczniowie zasiądą do części pisemnej z polskiego, a dzień później z matematyki. By przygotować się do tych i innych przedmiotów warto skorzystać z intensywnych kursów maturalnych oferowanych przez nowootwarte Centrum Korepetycji Elite

- Kursy trwać będą przez marzec i kwiecień - mówi Karolina Stefaniak z Elite. - Planujemy zajęcia dwa razy w tygodniu po 120 minut. Grupy będą 12-osobowe. Proszę nie zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona. Koszt 32-godzinnego kursu to 640 złotych. 

Centrum Korepetycji Elite proponuje intensywne kursy maturalne z języków oraz matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia z biologii, chemii, fizyki, geografii, informatyki, filozofii, historii, WOS, historii muzyki oraz sztuki realizowane na poziomie rozszerzonym. Do dyspozycji maturzystów najlepsi włocławscy korepetytorzy.

To nie jedyna propozycja Centrum Edukacji Elite.

- Uczniów podstawówek i gimnazjów zapraszamy na koła przedmiotowe przygotowujące do konkursów - mówi Karolina Stefaniak. - Będą to zajęcia grupowe ze wszystkich przedmiotów realizowane w naszej siedzibie z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia. Koszt godziny zajęć to tylko 30 złotych.

Zajęcia - z każdego przedmiotu - prowadzone przez profesjonalną kadrę, odbywać się będą na trzech poziomach: dla uczniów klas 1-3 oraz dla klas 4-6 szkół podstawowych i gimnazjalistów. Dla najmłodszych zajęcia odbywać się będą w soboty.

 

 Centrum Edukacji Elite    Włocławek  Toruńska 26

tel. 889 778 275   www.centrumkorepetycji-elite.pl 

 

 

 

 
(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%