Kultura Włocławek - koncerty, wystawy, imprezy

Zamknij
Ważne

Wisła i włocławskie bulwary oczami młodych twórców. Zobacz wystawę w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

 14:51, 04.06.2017 Aktualizacja: 17:01, 22.10.2025
Skomentuj Wisła i bulwary oczami młodych twórców. Zobacz tę wystawę! Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie w gmachu głównym MZKiD przy ul. Słowackiego 1a do 25 czerwca. fot. Łukasz Daniewski

W Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej można oglądać wystawę z najlepszymi pracami powstałymi podczas XXXVI pleneru malarskiego dla dzieci i młodzieży "Bulwary nad Wisłą".

Na ekspozycji zaprezentowano prace nagrodzone i wyróżnione w pięciu kategoriach wiekowych, wykonane różnymi technikami malarskimi, które przedstawiają bulwary nadwiślańskie: krajobrazy, most na Wiśle, obiekty usytuowane nad rzeką - widziane oczami młodych twórców.

"XXXVI plener malarski dla dzieci i młodzieży" wpisał się w kalendarz obchodów Roku Rzeki Wisły 2017 ustanowionego przez Sejm Rzeczypospolitej. 

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie w gmachu głównym MZKiD przy ul. Słowackiego 1a do 25 czerwca 2017 r.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%