Zamknij
REKLAMA

Wysyp nowości w Multikinie. Wśród nich nowy Woody Allen!

15:00, 02.12.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Wśród nowości znalazł się najnowszy film Woody`ego Allena. Fot. materiały promocyjne

Pierwszy grudniowy weekend to we włocławskim Multikinie premiera najnowszego filmu Woody'ego Allena i wysyp animowanych nowości. Na co warto się wybrać?

Najnowszy film Woody'ego Allena - "Na karuzeli życia" -  to historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku Główną bogaterką opowieści jest Ginna, żona operatora karuzeli na plaży Coney Island. Kobieta zakochuje się w młodym ratowniku, co wprowadza niezłe zamieszanie w życiu pary i ich bliskich. W rolach głównych Justin Timberlake („To tylko seks”), Kate Winslet („Rzeź”, „Ukryte piękno”) i Juno Temple (Vinyl).

[WIDEO]550[/WIDEO]

Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać świąt, powinni udać się na animowany film „Pierwsza gwiazdka” Jego bohater to mały, odważny osiołek o imieniu Bo, który tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach.

Cała trójka wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

[WIDEO]551[/WIDEO]

Małe fanki najsłynniejszej lalki świata mogą natomiast dołączyć do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyruszyć z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele, nurkując, trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny.

W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną. Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

[WIDEO]552[/WIDEO]

Wśród nowości tego tygodnia są również „Kumple z dżungli”. To zgrana paczka superbohaterów - pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka – Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić...

[WIDEO]553[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone