Zamknij
REKLAMA

Ten spektakl oburzył pracowników socjalnych. Teraz wystawią go w teatrze

16:16, 13.02.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Niektórzy widzowie byli zaskoczeni `nieobyczajnymi scenami` zawartymi w spektaklu `Ranny ptaszek`. Fot. depositphotos

Z okazji Walentynek, już 19 lutego, w Teatrze Impresaryjnym zostanie wystawiony spektakl „Ranny ptaszek”. Komedia Colleen Murphy, kiedy ostatnio wystawiano ją we Włocławku, wywołała wśród widzów spore poruszenie.

Stare dobre małżeństwo we własnej sypialni – rutyna, czasem znudzenie i zrzędzenie, dużo zaufania i szacunku, a do tego sporo wykrętów i szukania dziury w całym. Tak wygląda życie bohaterów „Rannego ptaszka” do czasu, gdy do ich sypialni wpada przez balkon cuchnący bezdomny. To powoduje wiele zabawnych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji.

- Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot – tak zapowiada spektakl Piotr Gutowski z Teatru Impresaryjnego.

„Ranny ptaszek” wzruszał do łez widownię w Londynie, bawił miłośników teatru w Montrealu i Vancouver. Tymczasem podczas pierwszego pokazu we Włocławku... oburzył niektórych widzów.

[ZT]27254[/ZT]

Spektakl był wystawiany w CK Browar B. w listopadzie 2017 roku na oficjalnym spotkaniu z okazji Dnia Pracownika Socjalnego i wywołał w internecie prawdziwą burzę. Niektórzy widzowie uważali, że przedstawienie zawiera nieobyczajne sceny i nieprzyzwoite zwroty, jak słynne już „trzepanie kapucyna”. Dyrekcja MOPR tłumaczyła jednak, że większość widzów była zadowolona i dobrze się bawiła na spektaklu.

Już w poniedziałek, 19 lutego, o godz. 19:00 ci, którzy nie widzieli spektaklu, będą mogli przekonać się, czy oburzeni widzowie mieli rację, czy może jednak wokół sztuki rozpętano burzę w szklance wody. Bilety na spektakl do nabycia w kasie Teatru Impresaryjnego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

lusia1234lusia1234

0 4

rydzyka sprowadzić to zabroni to mój najlepszy duchowny po św pamieć Wojtyle Karolu on zabroni.ja na takie bzdurne spektakle nie chodze wole trwam i radio Maryja posłuchać ciekawe rzeczy mówią czasami 16:47, 13.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OnkaOnka

5 2

Burze w szklance to rozpętuje dd Włocławek, byłam w listopadzie na tym spektaklu i nie słyszałam żeby ktoś był zniesmaczony spektaklem 08:23, 14.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone