Zamknij
REKLAMA

Mieli pograć w planszówki. Skończyli goniąc niebezpiecznych bandytów

09:41, 10.03.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół wymknęło się spod kontroli. Fot. materiały promocyjne

To miał być zwyczajny wieczór w towarzystwie przyjaciół, a zmienił się w walkę z gangsterami. „wieczór gier” to jest z nowości, które można oglądać we włocławskim Multikinie. W ten weekend kinomani mogą tez zobaczyć komedię romantyczną „Kobieta sukcesu” i horror „Nieznajomi: ofiarowanie”.

W komedii „Wieczór gier” Jason Bateman („Firmowa gwiazdka”) i Rachel McAdams („Spotlight”) wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Kyle Chandler - „Manchester by the Sea”), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi.

Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy. Ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

[WIDEO]710[/WIDEO]

Na kinowym ekranie można już oglądać również „Kobietę sukcesu”. Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha - „Planeta singli”), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski - „Porady na zdrady”) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa - „Kobiety mafii”), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner - „Płynące wieżowce”), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać.

[WIDEO]711[/WIDEO]

Na miłośników kina z dreszczykiem czeka kontynuacja kultowego horroru „Niesnajomi”, który przeraził miliony widzów na całym świecie. Grupa zamaskowanych psychopatów powraca, by zebrać jeszcze bardziej krwawe żniwo.

W „Nieznajomych: ofiarowanie” czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do bohateró. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi…

[WIDEO]712[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone