Zamknij
REKLAMA

Weekend w kinie? Te filmy dosłownie wbiją Cię w fotel!

10:48, 14.04.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Jedną z nowości tego tygodnia jest `Ciche miejsce` z Emily Blunt. Fot. materiały promocyjne

Ten weekend we włocławskim Multikinie będzie należał do widzów o mocnych nerwach. Na kinowe ekrany wchodzą mrożący krew w żyłach horror "Ciche miejsce" oraz dwa emocjonujące filmy akcji: "Życzenie śmierci" i "Huragan".

„Ciche miejsce” to wstrząsająca opowieść o czteroosobowej rodzinie Abbotów zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy, bez używania słów, czy choćby najmniejszego dźwięku. Bohaterowie żyją w ciągłym napięciu. Każdy wydany przez nich dźwięk może okazać się dla nich śmiertelny, ponieważ tajemnicze istoty – reagujące na każdy dźwięk – zagrażają przetrwaniu ludzi. W rolach głównych występują Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Sicario”, „Diabeł ubiera się u Prady”) i John Krasinski („Pożyczony narzeczony”, „Miłosne gierki”).

[WIDEO]771[/WIDEO]

Miłośnicy kina akcji powinni wybrać się na „Życzenie śmierci". Biohaterem filmu jest Paul Kersey (Bruce Willis) – chirurg, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, męzczyzna po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość.

Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

[WIDEO]772[/WIDEO]

Kolejna propozycją dla widzów o mocnych nerwach jest „Huragan”. Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace - „Uprowadzona”). Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym.

[WIDEO]773[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone