Zamknij
REKLAMA

"Elektryk" nagrodzony. Docenili go za nowoczesne pracownie

08:24, 10.06.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W kwietniu w ZSEl otwarto patronacką pracownię grafiki komputerowej. Fot. Natalia Seklecka

Włocławski „Elektryk” został doceniony za tworzenie pracowni patronackich, w których uczniowie mogą rozwijać kompetencje niezbędne na rynku pracy. Szkoła otrzymała wyróżnienie Fundacji Fundusz Współpracy w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości 2018”.

W konkursie organizowanym przez fundację mieszczącą się w Warszawie patronackie pracownie zawodowe w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku uzyskały status "Dobrej Praktyki". Wyróżnienie dotyczy sfery kształtowania kompetencji kluczowych uczniów.

Zgodnie z regulaminem konkursu dobra praktyka w szkolnictwie zawodowym jest rozumiana jako „sprawdzona, godna naśladowania inicjatywa, często przełamująca dotychczasowe schematy postrzegania pewnych kwestii, nastawiona na rozwiązanie problemu (lub jego części), wykazująca duży stopień skuteczności, a także pewne nowatorstwo i prostotę…”.

Pracownie patronackie są tworzone w „Elektryku” od wielu lat. Uczą się w nich młodzi adepci wszystkich specjalności, w których kształci placówka – elektroniki, informatyki, teleinformatyki, automatyki oraz elektryczności. Niedawno otwarto nową pracownię grafiki komputerowej. Obecnie w szkole rozpoczęły się natomiast przygotowania do uruchomienia patronackiej pracowni elektrycznej Energa - Operator oraz elektronicznej pracowni WIKA Polska.

Zespół Szkół Elektrycznych jest jedyną placówką z regionu włocławskiego wyróżnioną w tegorocznej edycji konkursu. Uroczysta Gala Finałowa, podczas której nastąpi wręczenie nagród, odbędzie się 8 czerwca Warszawie.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (5)

AsaAsa

4 5

Pracownie nic nie dadzą jeśli nauczyciele przestali się rozwijać i nie mają czego przekazać uczcnią. Prawda Panie Grze.? 08:46, 10.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tez_absolwenttez_absolwent

0 0

Ortografia. Celownik - komu uczniom. I kto tu przestał sie rozwijać? ( A moze nigdy sie nie rozwinął) 23:19, 15.06.2018


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


tez_absolwenttez_absolwent

0 0

Albo mamusia Cie wysłała do tej szkoły i nie ogarniasz podstaw- wiec miej żal do mamusi. A może potrzebna ci inna szkoła, bo elektryk to szkoła życia, a nie szkoła dla ciot. 23:15, 15.06.2018


marktomarkto

1 0

Absolwencie!A czy ty masz grupę inwalidzka skoro tak beztrosko zniesławiasz te osobę nie rozumiejąc ze gdy ona to zgłosi odnajdą cie szybciej niz myślisz?taki informatyk z ciebie to i pewnie z chemii ci nie pykło,co? 16:09, 15.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone