Zamknij
REKLAMA

Słyszałeś nową piosenkę Anety Figiel? To zapowiedź płyty!

09:35, 09.06.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Piosenka `Pam Pa Ram` zwiastuje drugą płytę Anety figiel. Fot. Sylwia Szczupakowska

Włocławianka Aneta Figiel szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. W tym tygodniu odbyła się premiera zwiastującej ją piosenki „Pam Pa Ram”.

„Pam Pa Ram" jest zapowiedzią płyty, która ukaże się jesienią tego roku. Pochodząca z Włocławka wokalistka sama napisała tekst i muzykę. Do współpracy przy piosence zaprosiła szwedzkiego tubistę Larsa Andreas Hauga. Utwór pojawił się już w internecie, a w wersji live również w autorskim programie artystki "Live Story" (pisaliśmy o nim m. in. tutaj).

- Napisałam tę piosenkę w pogoni za sławą i splendorem, jednak ta droga okazała się szalenie męcząca, natomiast doświadczenie niepowtarzalne. Przedstawiam Państwu Pam Pa Ram, piosenkę o pogoni za sławą i sukcesem – mówi Aneta Figiel.

Płyta, którą zapowiada „Pam Pa Ram” będzie drugim krążkiem piosenkarki. Pierwszy solowy album - „Plan A” Aneta Figiel wydała w 2015 roku.

[WIDEO]858[/WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone