Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątkowego finału polsatowskiego show "Got to Dance. Tylko taniec". W roli głównej wystąpił włocławianin Dawid Ignaczak.
W piatkowy wieczór tysiące włocławian zasiadło przed telewizorami, by kibicować Dawidowi Ignaczakowi. Młody włocławski tancerz stanął przed wyjątkową szansą wygrania popularnego programu tanecznego.
Zobacz zdjęcia: Finałowy odcinek "Got to Dance. Tylko taniec"
W finałowym odcinku Dawid zmierzył się z sześcioma formacjami. Dzięki dobremu występowi i głosom oddanym przez widzów Dawid wygrał 100 tys. zł i możliwość występu na jubileuszowym Sopot Top Trendy Festival.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Autorami zdjęć są Andrzej Marchwiński i Michał Pieściuk z agencji fotograficznej Newspix.pl
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz