Zamknij
Ważne

Plac Wolności pełen dzieci i młodzieży

15:31, 22.05.2012
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński


Blisko 200 osób wzięło udział w XXXI Plenerze Malarskim dla dzieci i młodzieży "Włocławek w malarstwie i rysunku".


Tematem XXXI edycji pleneru był Plac Wolności. Impreza, zorganizowana przez Muzeum Ziemi Kujawskij i Dobrzyńskiej, skierowana była do uczniów włocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

W tegorocznej edycji pleneru wzięło udział blisko 200 młodych włocławian, co potwierdziło duże zainteresowanie imprezą wśród utalentowanych plastycznie mieszkańców Włocławka.

Warto pamiętać, że muzealne plenery to świetna okazja, by nie tylko zaprezentować swoje umiejętności plastyczne, ale też poznać ciekawe zakątki stolicy Kujaw. Wcześniejsze edycje pleneru organizowane były bowiem w innych miejscach, np. na bulwarach, Zielonym Rynku i koło katedry.

Najciekawsze prace tegorocznego pleneru zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Etnograficznym na Bulwarach. Otwarcie zaplanowano na 2 czerwca o godz. 11.00.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Poczta na Chopina nieczynna w nocy

Przesyłki polecone priorytetem idą 7 dni na poczcie mały EMPiK, telegramów nikt nie wysyła i komu ta instytucja jest potrzebna? Nie wytrzymała konkurencji z firmami kurierskimi

Gość 99

22:00, 2025-06-19

Stypendia marszałka dla włocławian

Ładne panie ,aż chce się powiedzieć:Habibi kom to włocławek. Petarda.

Danke Donald

21:46, 2025-06-19

Poczta na Chopina nieczynna w nocy

ciemny to i nie wie, bo nie potrzebuje wiedzieć, po co poczta mogłaby być czynna np. do 24:00. Ano jest coś takiego jak ,,data stempla pocztowego". Jak wyślesz na poczcie 30 kwietnia o 23:59 pit do urzędu skarbowego, bo nie możesz się zalogować na swój e-pit, bo wywala błąd, a na chodzenie do urzędu w godzinach ich pracy nie masz czasu, bo też pracujesz, albo nie lubisz tam chodzić, to masz zachowany termin złożenia, bo liczy się data stempla pocztowego, wysłanie na poczcie jest równe złożeniu w urzędzie. A że teraz większość spraw można załatwić przez internet to poczta nie ma klientów i dlatego zwija działalność. Prosta sprawa. O co chce walczyć prezydent nie wiem.

Ano naród

21:45, 2025-06-19

Poczta na Chopina nieczynna w nocy

Niech zamkną całkowicie,skrzynki pocztowe w dwóch etapach zniknęły z naszych ulic,z byle przesyłką trzeba lecieć na pocztę,była wzmianka w gazecie bez echa,pan prezes poczty ma Włocławek w nosie,liczy się tylko jego kasa ,około 500 tys.miesięcznie.Prezydent ma rację,że będzie interweniować.Głupie prostaczki niech lepiej milczą i niech nie wypisują głupstw.

wloclawiak

21:06, 2025-06-19

0%