Zamknij
REKLAMA

Przygotowują się do święta. Zobacz, co proponują mieszkańcom!

00:00, 09.11.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
O godz. 12:45 wyruszy przemarsz z flagą Polski pod pomnik upamiętniający bohaterskich żołnierzy Wojska Polskiego przy Urzędzie Gminy w Choceniu. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com

Starosta Włocławski Kazimierz Kaca, Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski oraz Proboszcz parafii w Choceniu ks. dr Mieczysław Łaszczyk, zapraszają na powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 11 listopada 2018 r., w Choceniu.

W tym roku władze Chocenia zadbały o to, aby mieszkańcy mogli tego dnia godnie uczcić odzyskanie niepodległości. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą już o godz. 11:30 w kościele św. Idziego w Choceniu. Godzinę później przed kościołem zostanie odsłonięta i poświęcona tablica ofiar II wojny światowej.

O godz. 12:45 wyruszy przemarsz z flagą Polski pod pomnik upamiętniający bohaterskich żołnierzy Wojska Polskiego przy Urzędzie Gminy w Choceniu. Rozpoczęcie oficjalnych uroczystości planowane jest na godz. 13:05. To wtedy zostaną złożone kwiaty i odbędzie się uroczysty Apel Pamięci.

O 13:30 impreza przeniesie się z kolei do sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu. Wystąpią tam między innymi dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Choceniu. Zostanie też podsumowana część oficjalna. Na 14:30 zaplanowano z kolei koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej z zespołem, a na 16. światełko do nieba. Wstęp na wszystkie uroczystości i koncert jest bezpłatny.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

bigosbigos

3 0

A we Włocławku coś się dzieje z tej okazji? 08:55, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do bigosdo bigos

3 0

we Włocławku bida.. 09:39, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone