Zamknij
REKLAMA

Kosmiczna premiera na kanale SCI FI!

00:00, 01.02.2019 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Już na początku lutego kanał SCI FI zabierze widzów w międzygalaktyczną podróż za sprawą serialu "Killjoys" opowiadającego o losach międzyplanetarnych łowców nagród. Polska premiera czwartego sezonu pojawi się na antenie kanału już we wtorek 5 lutego o 21.00.

"Killjoys" to serial z gatunku space opera opowiadający o losach międzyplanetarnych łowców nagród, którzy muszą radzić sobie we wszechświecie pełnym politycznego bezładu, wątpliwej moralności i skomplikowanych relacji. Czwarty sezon "Killjoys" znowu przyniesie kolejne niespodzianki i zawirowania, mnożąc pytania i zmuszając bohaterów do podejmowania trudnych decyzji.

W systemie planetarnym Quad trwa wojna i RAC ma dla bohaterów nowe zadania. Na początek Khlyen (Rob Stewart) i Aneela (Hannah John-Kamen) muszą utrzymać przy życiu Dutch (również Hannah John-Kamen znana z "Player One", "Ant-Man i Osa", "Tomb Raider"), jednocześnie uciekając przed ścigającą ich Lady i trudnymi warunkami w świecie zielonej mazi. W pierwszym odcinku za sprawą opowieści Khlyena cofniemy się 7 lat wstecz, by poznać okoliczności, które sprawiły, że Dutch stała się "Killjoyem". Zobaczymy też, jak Dutch i Johnny zostali przyjaciółmi, i jak rozwijała się ta relacja. W kolejnym odcinku skupimy się na Delle, Johnnym i D’Avinie, który rozbili się na pewnej planecie po dłuższym czasie dryfowania w kosmosie. Aby ratować rannego Johnny’ego, D’av i Delle podejmą drastyczne kroki, które mają uratować mu życie.

Michelle Lovretta, twórczyni serialu odpowiedzialna m.in. za sukces Zagubionej tożsamości, jest producentką wykonawczą oraz scenarzystką czwartego sezonu "Killjoys". Adam Barken, który wcześniej był scenarzystą i producentem serialu, przy nowej serii "Killjoys" pracuje jako producent wykonawczy i showrunner. Producentami wykonawczymi serialu są również Ivan Schneeberg ("Orphan Black", "X Company", "Akademia tańca") i David Fortier ("Orphan Black"," X Company", "Akademia tańca").

Polska premiera czwartego sezonu "Killjoys" już we wtorek 5 lutego o 21.00.

Kanał  dostępny w sieci na pozycji 36.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone