Zamknij
REKLAMA

Darmowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zobacz, co tym razem przygotowała PWSZ

10:32, 03.03.2019 | D.W.
Skomentuj
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa informuje, że projekt współfinansowany jest z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku zaprasza do udziału w projekcie "Od Juniora do Seniora". Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, między innymi zajęcia teatralne w języku angielskim i tworzenie stron internetowych.

Rekrutacja uzupełniająca do udziału w bezpłatnych zajęciach trwa tylko do piątku, 8 marca. Po tym terminie listy uczestników zostaną zamknięte. W ramach planowanych zajęć organizatorzy podzielą uczestników na dwie grupy.

Dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 14 lat przygotowano 3 bloki zajęć związanych z nauką języka obcego, zajęć cyfrowych i dotyczących kompetencji społecznych. Osoby w wieku od 15 do 18 lat będą miały okazję skorzystać z jeszcze większej formy wsparcia. Przygotowano dla nich wiele zajęć językowych, dotyczących ćwiczeń programistycznych i tworzenia stron internetowych oraz programowania robotów mobilnych w języku Python.

Wszystkie zajęcia realizowane są przez doświadczoną kadrę akademicką w budynkach PWSZ we Włocławku przy ul. Mechaników 3 na Zazamczu lub przy 3 Maja 17 na Śródmieściu. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej TUTAJ. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa informuje, że zajęcia są bezpłatne, a projekt współfinansowany jest z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Harmonogram zajęć w projekcie "Od Juniora do Seniora"

1. Dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat:

Teatralnie po angielski (zajęcia językowe-10 spotkań)
Mały inżynier (zajęcia cyfrowe-10 spotkań)
Mistrzowie sceny (zajęcia z kompetencji społecznych-10 spotkań)

2. Młodzież w wieku 15-18 lat:

Teatralnie po angielsku (zajęcia językowe-10 spotkań)
Discover English Speaking World (zajęcia językowe-15 spotkań)
Tworzenie stron internetowych (zajęcia cyfrowe-10 spotkań)
Programiści są wśród nas (zajęcia cyfrowe-10 spotkań)
Programowanie robotów mobilnych w języku Python (zajęcia cyfrowe-5 spotkań)

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone