Zamknij
REKLAMA

Wytańczą sobie drogę do sławy? Konfrontacje Taneczne tuż tuż!

11:27, 15.04.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Termin przysyłania zgłoszeń upływa 8 maja Fot. depositphotos

Już po raz piąty Centrum Kultury Browar B. gościć będzie najbardziej obiecujących tancerzy młodego pokolenia. Za kilka tygodni do Włocławka powracają bowiem Konfrontacje Tańca CODA. Jeśli czujesz, że to może być twoja szansa - nie czekaj, zgłoś się do udziału w imprezie!  

Nie wszystko musi być ubrane w sztywne ramy. Z takich założeń wyszli właśnie twórcy tańca współczesnego, będącego efektem poszukiwań nowych form artystycznego wyrazu. W pełnej krasie obejrzeć będzie można go już 25 maja we Włocławku, gdzie startuje V odsłona Konfrontacji Tańca CODA. To szansa dla młodego narybku do zaprezentowania swoich umiejętności na scenie z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. 

Jazz, modern, improwizacje czy inne techniki taneczne - już o godz. 9:00 CK Browar B. zamieni się  w arenę zmagań tanecznych. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-16 lat i powyżej 17 lat. Ocenie podlegać będzie choreografia i technika tańca, ogólny wyraz artystyczny, a także dobór muzyki i kostiumów.

Najważniejszym aspektem są tu jednak emocje i uczucia, szczególnie gdy mowa o teatrze tańca. Jury przewodniczyć będzie Jacek Przybyłowicz – wybitny tancerz i choreograf współpracujący z teatrami i zespołami tańca na całym świecie.

Termin przysyłania zgłoszeń upływa 8 maja, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. regulamin i karta zgłoszeń dostępne są pod TYM adresem.

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone