Zamknij
REKLAMA

Podziwiasz swojego tatę? Napisz o nim i zdobądź nagrodę!

15:32, 22.04.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Żeby wziąć udział w konkursie, należy napisać pracę prezentującą pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa z perspektywy dziecka Fot. pixabay

„Mój ojciec – dobrze być razem” - pod tym hasłem, już po raz 5. rusza konkurs skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 20 lat. . Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Napisać pracę prezentującą pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa z perspektywy dziecka. Na autorów najlepszych prac czekają cenne nagrody. 

Przedsięwzięcie oma na celu promowanie idei wspólnego spędzania czasu oraz uczestnictwa ojców w życiu rodzinnym. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza”.

W konkursie wyłonionych zostanie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla najlepszych z każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości:

·         I miejsce – 500 zł brutto

·         II miejsce – 300 zł brutto

·         III miejsce – 200 zł brutto

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4 należy składać do 10 maja. Materiały powinny być składane za pośrednictwem szkół do których uczęszczają uczestnicy Konkursu.

W razie pytań,  proszę kontaktować się z pracownikiem Departamentu Spraw Społecznych, Arkadiuszem Joppek pod numerem 56 652 18 15, bądź też na adres email: [email protected]

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

ulepulep

0 0

A co jeśli moim ojcem jest mój starszy brat?też mogę brać udział w konkursie uprzedzam że jestem osobą lgbt 10:35, 23.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone