Zamknij
REKLAMA

Wielki koncert w Kruszynie. Na scenie wystąpi Joanna Słowińska

00:00, 24.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Fot. Materiały promocyjne

Koniec sierpnia we Gminnym Ośrodku Kultury w Kruszynie zapowiada się niezwykle interesująco. Na scenie zaprezentuje się śpiewaczka Joanna Słowińska.

Joanna Słowińska pochodzi z Kruszyna i jest absolwentką włocławskiego Ogniska Muzycznego w klasie fortepianu. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu solowego. Jest także studentką I roku studiów magisterskich kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz nauczycielem zajęć muzyczno-ruchowych. Artystka z powodzeniem koncertuje w całej Polsce, m.in. w Dworze Lutosławskich - Muzeum Przyrody w Drozdowie, Muzeum Diecezjalnym we Włocławku, Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.

Podczas koncertu kameralnego "Romantyczne odcienie miłości" Joanna Słowińska wystąpi razem z Maciejem Bąkiem, który będzie grał na fortepianie. Artystka zaprezentuje utwory twórców epoki romantyzmu, między innymi Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Piotra Czajkowskiego i Georgesa Bizeta.

Koncert rozpocznie się w piątek, 30 sierpnia o godzinie 19:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kruszynie. Wstęp na kameralny występ jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest kruszyński GOK i Stowarzyszenie Pro-Kultura.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone