Zamknij
REKLAMA

Lubisz planszówki? W tym miejscu wypożyczysz je za darmo!

17:04, 29.10.2019 | N.S.
Skomentuj
W Filii nr 6 ruszyła wypożyczalnia gier planszowych. Fot. MBP
REKLAMA

Miłośnicy gier planszowych nie muszą kupować wszystkich interesujących ich tytułów i przechowywać ich w domu. Teraz mogą wypożyczyć je w jednej z filii miejskiej biblioteki.

Wypożyczalnię planszówek uruchomiła kilka dni temu Filia nr 6 mieszcząca się przy ul. Żytniej. Placówka już wcześniej dysponowała grami planszowymi i organizowała wydarzenia z nimi związane. Teraz postanowiła udostępniać je swoim czytelnikom.

Z wypożyczalni planszówek mogą korzystać osoby, które ukończyły 16 lat. Każdy czytelnik może wypożyczyć jednorazowo tylko jedną grę na okres siedmiu dni. Usługa jest darmowa, ale upływie tygodnia naliczane są kary za przetrzymanie. Za każdy dzień opóźnienia trzeba zapłacić 5 zł.

- Dla każdej wypożyczonej gry wystawiany jest rewers, na którym Użytkownik własnoręcznym podpisem poświadcza fakt wypożyczenia oraz potwierdza, że wypożyczana przez niego gra jest pozbawiona wad, tzn. jest kompletna – zgodna ze specyfikacją (spisem elementów, z których się składa) i że jest ona w dobrym stanie technicznym – czytamy w regulaminie usługi [całość dostępna tutaj].

Jeśli dojdzie do uszkodzenia lub zgubienia gry, wypożyczający musi ja odkupić lub uiścić opłatę w wysokości rynkowej wartości gry.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

graczgracz

1 0

Świetna sprawa! 14:52, 31.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ElkaElka

1 0

U mnie w mieście nie ma gdzie wypożyczyć dlatego dzieciakom coraz kupuję jakąś nową.
Już nawet niezła kolekcja nam się uzbierała. Naszą ulubioną jest Ucieczka z Lochu ostatnio ciąglę w nią gramy :D Wcielamy się w rycerza i próbujemy jak najszybciej się wydostać z lochu ;)
10:52, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz