Zamknij
REKLAMA

Zwycięzcy już wybrani. Wręczenie nagród...

12:15, 10.12.2019 | .
Skomentuj Młodzi artyści wykonywali pieśni patriotyczne i wojskowe fot. Michał Osiecki
REKLAMA

W Szkole Podstawowej nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku odbył się konkurs ,,Polskie Pieśni Patriotyczne i wojskowe’’. Jury w kategorii zespół przyznało aż trzy pierwsze miejsca, w kategorii wykonanie indywidualne natomiast trzy pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia.

76 uczestników z 21 szkół z powiatu włocławskiego i Włocławka wzięło udział w konkursie ,,Polskie Pieśni Patriotyczne i wojskowe’’. Uczniowie występując solo lub w zespole wykonywali piosenki o charakterze patriotycznym lub wojskowym.

Pięcioosobowe jury oceniało młodych artystów pod kątem doboru repertuaru, interpretacji utworu i ogólnego wyrazu artystycznego, innowacji artystycznych, wrażenia artystycznego oraz muzykalności i warunków głosowych.

- Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczniowie w sposób nowatorski wykonywali wybrane przez siebie utwory, używali rekwizytów, strojów związanych z treścią piosenki, grali na instrumentach – mówi jedna z organizatorek konkursu Joanna Hofman-Kupisz.

Jury w kategorii zespół przyznało aż trzy pierwsze miejsca, w kategorii wykonanie indywidualne natomiast trzy pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia. Gala finałowa konkursu odbędzie się 23 stycznia w Centrum Kultury Browar B o godzinie 11:00. To wtedy dowiemy się, kto odbierze nagrody. Honorowy patronat nad konkursem objęli prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Dyrektor CK Browar B Lidia Piechocka-Witczak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz