Zamknij
REKLAMA

Chcą umilić dzieciom czas pandemii. Wyjątkowa akcja we Włocławku

19:00, 15.05.2020 | M.O.
Skomentuj
Depositphotos.com.
REKLAMA

"Bajkowy Korowód" przejdzie uliczkami osiedla Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Postaci z bajek mają umilić dzień dzieciom, które z powodu pandemii spędzają czas w domu. Znamy trasę pochodu. 

Wciąż trwa akcja #ZostańWDomu szeroko promowana nie tylko w mediach społecznościowych.

Celem akcji jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ograniczenie kontaktów społecznych, czy czasowa kwarantanna, może uchronić bliskich przed zachorowaniem na COVID-19 i powikłaniami związanymi z chorobą.

Aby umilić dzieciom czas spędzony w domu - radna Agnieszka Jura-Walczak wraz z Firmą Event K. Kruszczak oraz Przedszkolem Publiczny nr 35 i Przedszkolem Publiczny nr 9 organizuje "Bajkowy Korowód".

Pochód przejdzie uliczkami osiedla Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Którędy przejdzie korowód? 

Zacznie się w sobotę o godz. 10:00 przy ul. 14 Pułku Piechoty 14 i ruszy w kierunku ulicy Ostrowskiej, dalej ulicą Krętą, Żytnią Barską, Łanową, a zakończy się przy Przedszkolu nr 35. 

Organizatorzy pochodu apelują, by ze względów bezpieczeństwa rodzice i dzieci pozostali w domu. 

- W celu zachowania bezpieczeństwa rodzice z dziećmi proszeni są o niewychodzenie z domów. Możecie witać i bawić się z nami spoglądając z okien lub balkonów w swoich domach. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych akcja zostanie przełożona. Liczymy na piękną, słoneczną pogodę - tłumaczy jedna z organizatorek i radna RM Agnieszka Jura-Walczak. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

M.O.R.U.S.M.O.R.U.S.

5 9

A ha to czyli Włocławek z jedynej dzielnicy się składa,a reszta innych dzieci już kolokwialnie mówiąc zostaje w..... 19:14, 15.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Załamana Załamana

0 0

M. O. R. U. S. :
nikt nie broni wam zorganizować tego na swoim osiedlu.
Dlaczego każdy czeka na gotowe i w dodatku tylko narzeka.... 08:33, 17.05.2020


w nocy lepiej widaćw nocy lepiej widać

3 4

korowód odędzie się w dniu 15.05.2020 w godzinach nocnych, prawdopodobnie początek o godzinie 23.15 19:15, 15.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SławomirSławomir

3 0

Którego dnia będzie korowód??? 20:35, 15.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No takNo tak

5 0

Trasa korowodu wazniejsza niz sama data kiedy bedzie mial on miejsce..jak zwykle brawo niezastapieni "dziennikarze" dd..A poza tym..czy Pani (bez)radna naprawde uwaza ze lizanie cukierka przez papierek jest super atrakcja?Naprawde uwaza Pani ze jak dzieciaki zobacza taki byc moze fajny korowod przez okna czy z balkonu to nie beda wyly rodzicom ze chca wyjsc i dotknac czy zobaczyc z bliska?Sorry wiecej Pani tym korowodem narobi problemow bo dzieciaki nie zrozumieja ze nie mozna wyjsc i przylaczyc sie do zabawy..Jak dla mnie moze i checi dobre ale w sumie pomysl kiepski.. 02:42, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA