Zamknij
REKLAMA

Robią remont za prawie 5 mln zł. Pokazali wizualizację wnętrz, z których będą mogli korzystać wszyscy włocławianie

16:00, 27.05.2020 | M.O.
Skomentuj Fot. Facebook/Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku działa w nowej, tymczasowej siedzibie. Wkrótce przy Warszawskiej rozpocznie się remont. Wiemy, jak będą wyglądały wnętrza biblioteki.

W poniedziałek (25 maja), w tymczasowej siedzibie, w budynku po Gimnazjum nr 14 przy placu Staszica, rozpoczęła pracę Miejska Biblioteka Publiczna we Włocławku. To tam włocławianie mogą wypożyczać książki. 

W budynku przy Warszawskiej będzie trwał remont. Przetarg na „Przebudowę, modernizację i wyposażenie budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej 11/13 we Włocławku” został już rozstrzygnięty.

Prace za kwotę 4 766 250,00 zł. wykona konsorcjum firm Ka-Bo Karol Borkowski z Włocławka i „TAR-BUD” Jacek Targański ze Szpetala Górnego. Remont ma się zakończyć się 31 października 2021 roku.

W minionym tygodniu Miejska Biblioteka Publiczna przekazała klucze Administracji Zasobów Komunalnych do dotychczasowej siedziby. Wkrótce konsorcjum firm rozpocznie prace budowlane.

Na oficjalnym koncie na Facebooku biblioteka pokazała jak po remoncie będą wyglądały pomieszczenia wypożyczalni. Przedstawione wizualizacje robią wrażenie. 

Tak mają wyglądać wnętrza biblioteki przy Warszawskiej po remoncie. Fot. Facebook/Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku

A jak wam podobają się planowane wnętrza biblioteki? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach! 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

(..)(..)

3 0

Będzie przystosowana dla niepełnosprawnych? 19:01, 28.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AxikAxik

2 0

A nie lepiej pobudowac nowa koszty remontu porazaja 12:53, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz