Zamknij
REKLAMA

Z "ulicy" już tam nie wejdziesz! Sprawdź, w jaki sposób teraz funkcjonują

10:42, 05.08.2020 | M.O.
Skomentuj Włocławskie schronisko zmieniło zasady przyjęć interesantów fot. archiwum ddwloclawek.pl
REKLAMA

Schronisko dla zwierząt we Włocławku po raz kolejny zmienia zasady funkcjonowania. Wszystko przez pandemię COVID-19. Z "ulicy" już tam nie wejdziesz. 

Pandemia koronawirusa spowodowała wiele zmian w funkcjonowaniu miejskich instytucji i urzędów. Zmiany dotknęły także Schronisko dla zwierząt we Włocławku.  

Na początku pandemii placówka była zamknięta dla odwiedzających. Dotyczyło to zarówno wejść indywidualnych, jak i grupowych. Po kilku miesiącach przywrócono funkcjonowanie placówki dla interesantów.

Teraz schronisko zapowiedziało kolejne zmiany. Powodem jest wzrost wykrytych dziennych przypadków zachorowań na koronawirusa.

- Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, w trosce o państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród członków społeczności, Schronisko dla Zwierząt we Włocławku od dnia 3.08.2020 roku do odwołania będzie funkcjonowało według ściśle określonych zasad - tłumaczą zarządzający. 

Jak teraz wygląda wejście? 

Konieczne jest w tym przypadku wcześniejsze umówienie swojej wizyty. Można to zrobić telefonicznie, a przy wejściu należy mieć ważny dokument potwierdzający tożsamość. 

Każda osoba wchodząca na teren schroniska zostanie poddana pomiarowi temperatury, a osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone na obiekt. 

Każda osoba przebywająca na terenie schroniska bezwzględnie musi zakrywać usta i nos, a ponadto mieć założone rękawiczki jednorazowe lub zdezynfekować dłonie na wejściu.

Ponadto należy zachować bezpieczną odległość 2 metrów, a osoby odwiedzające będą wpuszczane pojedynczo.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

wiruswirus

2 0

A KOGO MAM ZARAZIĆ PSA CZY KOTA ? 13:48, 05.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

******

0 0

Zapewne do tej pory tłumy się tam przewijały!
10:33, 07.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz