Zamknij
REKLAMA

Muzyczne wspomnienie Andrzeja Zauchy

18:20, 24.09.2020 | K.P.
Skomentuj fot. ANWIL S.A.
REKLAMA

ANWIL S.A. był Sponsorem Głównym koncertu galowego - finału 12. edycji Festiwalu „Serca bicie”. Melomani w bydgoskiej Operze Novej usłyszeli nowe aranżacje utworów wybitnego artysty.

Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy "Serca Bicie" to muzyczne przedsięwzięcie łączące pokolenia i pasje w jednym czasie i miejscu. Debiutujący na estradach wykonawcy mają niewiele okazji by zmierzyć się z ambitną polską piosenką, podnieść swoje wokalne umiejętności i skonfrontować je z wybitnymi muzykami. 

Włocławska spółka od wielu już lat wspiera finansowo organizację wydarzeń wpisujących się w kulturalne życie mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego.

Jako Mecenas Kultury, ANWIL S.A. pozytywnie odpowiada na wszelkie propozycje, dające możliwość bezpośredniego obcowania ze światem muzyki czy sztuki na najwyższym artystycznym poziomie.

 Społeczna odpowiedzialność biznesu to ukłon w stronę mieszkańców regionu, w którym prowadzimy naszą działalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań, jakie są wobec nas kierowane. Dlatego liczne inicjatywy, które potrzebują wsparcia czy pomocy w ich urzeczywistnieniu, spotykają się z szybkim i pozytywnym odzewem. Troska o dobre relacje z lokalną społecznością to cel, który przyświeca nam w codziennej działalności. Jednym z dowodów na to, jest obecność w roli głównego sponsora koncertu galowego Festiwalu „Serca bicie” poświęconemu Andrzejowi Zausze. Zainteresowanie koncertem, to jednoznaczne potwierdzenie doskonałej współpracy świata biznesu i kultury, która przynosi korzyść dla społeczności lokalnej

– powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Prezes Agnieszka Żyro wręczyła Złotą Nagrodę im. Andrzeja Zauchy dla najlepszego młodego wokalisty tej edycji Festiwalu. Co roku jest on wybierany z grona wielu chętnych, zgłaszających się do konkursu, którego finał ma miejsce podczas koncertu galowego.

Podczas wydarzenia, piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy zaśpiewali między innymi Kuba Badach, Kamil Bednarek, Kasia Moś, Marek Piekarczyk czy Piotr Cugowski.

Wyjątkowe muzyczne aranżacje przygotował Paweł Tomaszewski.

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz