Zamknij

Turniej szachowy online, czyli kolejna ciekawa inicjatywa ANWILU

16:00, 21.10.2020 | K.P.
Skomentuj
REKLAMA

ANWIL S.A. dba o swoich pracowników nie tylko w godzinach pracy, ale i poza nią. W miniony weekend zatrudnieni we włocławskiej spółce i ich dzieci wzięli udział w rozgrywanym w sieci turnieju szachowym.

Nietypowy czas, w którym się znaleźliśmy, wymaga dodatkowego zaangażowania. Ograniczona możliwość spotkań i szeroko rozumianej aktywności co prawda nie podoba się większości z nas, ale daje możliwość wielu ciekawym alternatywom.

Wiedzą o tym pracownicy ANWILU i ich rodziny, którzy wzięli udział w turnieju szachowym. Rozgrywki odbyły się w sobotę i niedzielę (17 i 18 października).

Turniejowi przyświecała integracja pracowników i ich rodzin w duchu sportowej rywalizacji, a szachiści wystartowali w trzech kategoriach: dzieci w wieku od 9 do 13 lat, od 14 do 17 lat oraz pracownicy.

- Projekt ANWIL Chess pokazuje, że ANWIL S.A. dba o swoich pracowników nie tylko w godzinach pracy, ale również poza nią. Stawia na ciekawe rozwiązania, które w innych miejscach pracy wcale nie są tak oczywiste - informują przedstawiciele włocławskiej spółki.

Rozgrywki szachowe odbywały się online, co oznacza, że uczestnicy mogli grać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Do wzięcia udziału w rywalizacji potrzebny był jedynie odpowiedni sprzęt (komputer, smartfon) i stabilne podłączenie do internetu.

Ostatnie zawody to nie jedyny ciekawy projekt skierowany do pracowników włocławskiej firmy. W spółce działa m.in. program ANWIL na sportowo. Powstał on z myślą o pracownikach firmy, którzy preferują aktywny styl spędzania wolnego czasu. Długa lista dyscyplin, jakie oferuje projekt sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ze względu na pandemię koronawirusa zajęcia zmieniły teraz swój charakter. Wspólne treningi odbywają się nie w salach gimnastycznych, ale w domach pracowników.

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KresekKresek

0 0

A gdyby tak po polski "ANWIL szachy". 16:50, 24.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%