Zamknij

Kolejny utwór nastolatka z włocławskiej placówki! O czym teraz śpiewa Danon?

10:31, 29.10.2020 | D.W.
Skomentuj Nowa piosenka pt. "Superbohater" opowiada m.in. o chęci pomagania słabszym i potrzebującym. Fot. Screen z Youtube
REKLAMA

Daniel Błaszczyk, wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku, zaprezentował w sieci swój kolejny rapowy kawałek. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Włocławski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy jest placówką o profilu resocjalizacyjnym i resocjalizacyjno-rewalidacyjnym przeznaczoną dla młodzieży.

W ośrodku przebywają chłopcy w wieku od 13 do 18 lat. Głównym jego zadaniem jest przygotowanie ich do samodzielnego życia zgodnie z normami prawnymi i społecznymi.

Mieszkańcem MOW-u jest między innymi Daniel Błaszczyk, o którym pisaliśmy już czerwcu bieżącego roku. Nastolatek nagrał wtedy hip-hopowy kawałek, który opublikowano w sieci.

[ZT]39337[/ZT]

Za realizację projektu odpowiedzialne było studio TV Leśna24. Utwór Danona spodobał się internautom, którzy chwalili go m.in. za dojrzałe podejście do tematu.

W sieci pojawił się też kolejny utwór. Nowa piosenka pt. "Superbohater" opowiada m.in. o chęci pomagania słabszym i potrzebującym.

- Chciałbym zmienić świat na lepsze koleżko. Liczą się marzenia, szczęście i braterstwo. Chciałbym zmienić wiele, pozmieniać rzeczywistość. Dbam o rodzinę no i dbam o tę przyszłość

- zaczyna najnowszy utwór Danon.

Posłuchajcie, jak śpiewa Daniel Błaszczyk.

[WIDEO]2177[/WIDEO]

 

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AHAAHA

0 1

. 01:14, 30.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

👻👻

0 1

🤦‍♂️ 07:52, 31.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%