Zamknij

Zaproszenie na Koncert Jazzowy

13:35, 20.07.2021 | K.P.
Fot. Muzeum Diecezjalne
REKLAMA

W ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM” włocławska spółka z Grupy ORLEN wspólnie z Muzeum Diecezjalnym we Włocławku zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne.

Tym razem odbędzie się Koncert Jazzowy Dominika Czajkowska-Ptak & Mateusz Woźniak Duo.

- W związku z trwającą pandemią od ponad roku nie mogliśmy organizować koncertów, które przed wybuchem epidemii cieszyły się dużą popularnością. Po stopniowym łagodzeniu obostrzeń, dzięki umowie ze sponsorem głównym – ANWIL S.A. przygotowaliśmy dla Państwa bardzo interesującą ofertę kulturalną na lato i jesień 2021 - zachęca do udziału w koncercie ks. Zbigniew Łukasik, dyrektor Muzeum Diecezjalnego.

Po raz pierwszy w Auli muzealnej zabrzmi muzyka jazzowa, w repertuarze znalazły się znane utwory jak m.in.: Let’s fall in love, Desafinado, Triste, Liberetto, Bewitched, The nearness of you oraz kompozycje autorskie: Light Impression, Po prostu bądź, Modlitwa, Korki, Zawsze, Sopot, Północ.

Koncert odbywa się w ramach cyklu, którego sponsorem głównym jest ANWIL S.A. Projekt obejmuje sześć wydarzeń muzycznych organizowanych w wybrane soboty od czerwca do listopada br.

Ufam, że prowadzone wspólnie działania przyczyniają się do szerzenia i ułatwią dostęp do kultury wszystkim zainteresowanym - dodaje ks. Łukasik. 

Darmowe bilety wstępu można odbierać w Muzeum od wtorku 20.07 w godzinach otwarcia. Koncert odbędzie się sobotę 24 lipca o godzinie 19:00. 

(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%