Zamknij
REKLAMA

Tańsze bilety w Multikinie! To nowa akcja dla miłośników kina

09:25, 02.08.2021 | M.O.
Skomentuj Fot. Natalia Seklecka
REKLAMA

Program PAYBACK razem z Multikinem, jednym z największych operatorów kinowych w Polsce, organizują specjalną akcję "PAYBACKowe Poniedziałki". Bilety na seanse będą tańsze.

Każdy posiadacz karty Payback może w kasie Multikina nabyć bilety na poniedziałkowe seanse w specjalnej promocyjnej cenie – 14,90 zł. Bilet można również odebrać, wymieniając 1490 zebranych punktów PAYBACK.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać specjalny kod ze strony internetowej PAYBACK.pl/multikino i wykorzystać go przy zakupie biletu w kasie kina.

Akcja "PAYBACKowe Poniedziałki" jest skierowana do każdego zarejestrowanego uczestnika Programu Payback, który otrzymuje dostęp aż do dwóch kodów tygodniowo.

- Placówki kultury należą do grona instytucji najmocniej dotkniętych pandemią. Dlatego też ważne było dla nas przygotowanie akcji, która zachęci widzów do skorzystania z oferty sieci Multikino, partnera naszego Programu. Liczymy na to, że każdy uczestnik Programu PAYBACK wybierze się w najbliższych tygodniach na co najmniej kilka seansów – mówi Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska.

Dlaczego zdecydowano się na wprowadzenie akcji? 

- Najważniejszym celem "PAYBACKowych Poniedziałków" jest pokazanie naszym klientom, że pomimo szczególnej, pandemicznej sytuacji, nadal zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że widzowie spragnieni premier na wielkim ekranie chętnie wezmą udział w akcji. Tym bardziej, że w każdym z naszych kin mogą liczyć także na najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie wymaganych rygorów sanitarnych - mówi Mariusz Spisz, członek zarządu Multikino S.A.

Na kinomanów czekają w premierowo m.in. "Escape Room: Najlepsi z najlepszych" , komedia kryminalna "Cwaniaki z Hollywood", "Kosmiczny mecz: Nowa era". 

Szczegóły akcji, w tym regulamin, dostępne są TUTAJ.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

świniaświnia

9 0

"Każdy posiadacz karty Payback może w kasie Multikina nabyć bilety na poniedziałkowe seanse w specjalnej promocyjnej cenie – 14,90 zł."
Może sprostuję - KAŻDY może kupić bilet do kina w cenie 14,90 zł i to nie tylko w poniedziałki, ale przez cały tydzień. Ponadto, w którym sklepie we Włocławku, oprócz Kauflandu, można zdobyć punkty Payback ? Śmiechu warta jest ta akcja. 10:56, 02.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

chalinachalina

5 0

Dejta spokój z tym kinem.Kubek popcornu kosztuje tyle co 3 kilogramy schabu bez kości. 11:15, 02.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Było minęło! Było minęło!

3 0

Kończy się pomału era kina! Dziś kiedy prawie wszyscy mamy coraz większe i lepsze ekrany w domach, pozorna frajda wycieczki do kina przestaje mieć rację bytu. Ja przynajmniej nie szukam towarzystwa czubów kładących nogi na fotelach i żrących na głos te śmieci jedzeniowe serwowane przy kasach. Ale jak ktoś to lubi to proszę bardzo. Wolna wola! 15:52, 02.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%